Koksatroza

richard III

Dámy a páni,
musím reagovať na Vaše názory.
1.narodili ste sa s koxatrózou-nie...
2.objavili ste ju všetci v jednom veku-nie...
3.máte pocit že ste sa v živote na 100% zdravo stravovali,resp. neprišli do styku s jedni, toxínmi v strave,vzduchu,atd...

zabudnite na rôzne farma výrobky,um. vitamíny a gely a ost. blbotinky na prachy.
všetci máte jeden jediný problém a to:odstrániť z tela/váš prípad kĺb/ látky, ktoré zabraňujú regenerácií kĺbu,čiže nie dodávať, ale vyňať.A to sa rieši ,,detoxikáciou-Homeopatia,,kde sa hĺadá u konkrétneho pacienta príčina problému napr. kuch. soĺ,včelí jed,atd.
Nik na svete v prírode nekonzumuje anorg.soĺ,iba blbý človek...
o tom by sa daloooo..Váš richard

Ivka 1

mx napiste mi na mail ak chcete, mozem Vam poradit prirodny pripravok,ktory obsahuje kyselinu hyaluronovu - je to prirodny lubrikant na premastenie klbov a zabranuje odieraniu chrupaviek klbov. Na vstrebavanie
vapnika do kosti a opatovne zavapnenie su zase velmi vhodne mineralove zmesi v chelatovej forme.

mx

chcem sa spytať pana RNG čo obsahuje hyaluronicku kyselinu s denou davkou 40až100mg.ja mam koxatrozu 3 stup.už rok beriem rozne klbovee preparaty/artostop,mobilim.proenzi,/,teraz beriem hyalgel plus ale nič mi nezabera.ešte pred rokom som hraval futbal.moj vek 48rokov.dik

wendy

ja mam 20 a diagnostikovali mi koxartrozu II.stupna,beriem condrosulf prasky,2xdenne.mam strasne bolesti,vie mi niekto poradit ako dalej?

RNG

Koksartroza je vysledok nedostatku mineralov a materialov na klby.
K vydieraniu klbov hlavne prispieva nedostatok klboveho maziva.
Zastavenie a ciastocne regeneracia je mozna, mam to osobne oskusane na sebe, mojej zene, aj mojom otcovi
Na klbovy maz je potrebne brat cetylovane myristoleaty(CMO) a/alebo jest 2 avokada tyzdenne, avokado obsahuje specialny olej, ktory vie telo pouzit na vyrobu klboveho mazu.

Na kosti treba brat mineraly na kosti,

a na slachy a chrupavky zelatinu, hydrolyzovane chrupavky alebo extrakty z nich(Glukosamin(1.5 gramu), chondroitin(500 mg), MSM(2 gramy), hyaluronicka kyselina, 40 az 100 mg)) a enzymi na cistenie, proti zapalom a lepsiu absorbciu a transportaciu tychto materialov.Najlepsi je Bromelain(2 x 600 GDU).

Patogeny p[rispievajuce artrozam su spomenute v teme"autoimunne choroby"

marii

Tiez mam koxatrozu III az IV st.Minuly mesiac ma zaradili do poradovnika na operaciu.Je to vsetko tak,ako pise Rudolf.Mne uz sa s operaciou vyhrazali asi 5 rokov dozadu.Je to pre mna o o tazse,ze nemam nastastie bolesti,lozim po stromochlen velke tazkosti mi robi chodza na dlhe trate.Chodim len autom alebo na bicykli.A nekrivam,to ortoped podskrtol.Povedal mi,ze pri mojej diagnoze by som mala mat nohu stuhnutu a len natiahnutu ked si sadam.Mam asi stastie v nestasti.

giv

jojka,Regalen som uzivala,a je naozaj ucinny.len neviem,ci tu pomoze ked ide o klb.ale vsetko v tele so vsetkym suvisy a ja sa nevyznam,co ktory organ ovplyvnuje a co je prepojene.
sasa,surova strava pomaha.myslim,aj v tomto pripade dokaze zlepsit situaciu.