Som bi? hanbim sa

Príspevok v téme: Som bi? hanbim sa
miriamqa177

Mam 17...Uz rok a pol chodim z jendym chalanom.Milujem ho aj on mna a rozumieme si ... ale mam taky problem o ktorom nikto netusi.Pritahuju ma aj dievcata.Raz na silvestra sme sa ja a moje kamosky vybrali na chatu a tam sa to asi vsetko zacalo.Hrali sme flasu a vyslo na mna a moju kamosku Lucku.Bozkavali sme sa a mne sa to velmi pacilo.Predstava ze by som chodila z holkou ma nijak neodpudzuje skor naopak.
Som bisexualka ?:( strasne sa za to hanbim a neviem co si mam mysliet ... som zmetena

mari

Ale to bolo uz masivne odbocenie od temy. Je tu uz predsa vela starsich tem s touto tematikou, len treba hladat v starych prispevkoch.

mari

Nemiesajte vino s pivom.
Nemyslim si, ze pekna zena to ma v zenskom kolektive tazke. Skor schopna a inteligentna to nema vzdy lahke. Ani v zenskom a toboz este v muzskom kolektive. A to plati od politiky az po cirkevne institucie.

lea

to by si musel rozumiet zenskej psychike, ktorej ani ja nerozumiem. keby sa zenam ine zeny tak pacili, tak by si navzajom tak neskodili a neohovarali sa. pekna zena ma v zenskom kolektive peklo

rodrigez

Jasne, to nepopieram, ale tak ci onak si myslim ze vacsine zien sa viac paci zenske telo ako muzske. Myslim z estetickeho hladiska. Nemusi ich pritahovat, ale je proste krajsie ako velke chlpate babo:)) Jo s tym upratovanim je to zle, este ze ste take chapave

lea

podla mna, ak ide o vacsinu, tak vacsine zien sa pacia muzi a vacsine muzov zeny. keby sa zenam viac pacili zeny, boli by skratka s nimi a nemuseli by sa trapit s muzmi :-) hlavne po nich upratovat :-)

rodrigez

lea nikto nie je dokonaly, uchylakom sa tiez pacia nepochopitelne veci. Kazdemu sa paci nieco ine, ja len rozpravam o vacsine... aspon s takymi nazormi som sa stretol...

lea

Rodriguez, to je vec nazoru, ci je zenske telo krajsie. mne sa telo mojho frajera paci ovela viac ako takej Sklenarikovej. on je skratka taky mnam! :-)) ma rozkosne telicko, take 110 kilove chlpate babatko :-)

poliewoocka

Podobne:)))a ja si este spomeniem na vystupenie Lolo Feffari,ked spadla medzi divakov:))) To bol len hlupy priklad...ja netvrdim,ze toto robi kazda...