mam strach

jajajalalahaha

To mi je luto,naozaj ti neviem pomoct,dufam ze ti tu niekto poradi,zelam ti nech sa z toho rychlo dostanes!

bubu-nr

Ahoj uz som doma tak mam rakovinu dnes mi to potvrdili je tu niekto kto mi viac poradi co teraz bude dalej? v pondelok mam ist do Blavy co so mnou budu robit?

sunnysweetie

bubu-nr
mozno to nebude az take vazne.neboooj..si primlada na nadory..vela stastiaaa..mozno to bude len voda v kolene cmuk

panča

nezhubny nevrasta do zdraveho tkaniva, je opuzdreny a mal by sa dat operacne vybrat. Kym netlaci na nejaku cievu a pod. vpodstate telu neprekaza. Netvori metastazy (druhotne loziska). Zhubny nador vrasta(infiltruje sa, prenika) do tkaniva, kde berie zivotny priestor a ziviny zdravemu tkanivu. Tvori metastazy-cize druhotne nadory v tele.Toto je len take vseobecne..este je tam vela inych rozdielov

jajajalalahaha

No vidis a ani to tak nebolelo! nemusela si tolko cakat.Zelam ti kludnu noc a zajtra sa drz,vela stastia,nech si coskoro v poriadku. A nabuduce necakaj co ti kto odpise a bez k lekarke.

bubu-nr

Ahoj tak sme boli na pohotovosti mam nador pravde podobne asi zhubny ked mam horucky a som slaba zajtra mam ist rano k mojej dr a potom ma poslu na onkochirurgiu

jajajalalahaha

Ty dievca na co cakas? slahaj za doktorom,moze to byt aj embolia alebo nejaka nebez.infekcia,pravdepodobne sa ti tie horucky uz deju od toho. Utekaj a nebud naivna ze ti tu niekto poradi cez pismenka,uz si tam mala byt!!!