Som tehotna a nechcem si to nechat...

Príspevok v téme: Som tehotna a nechcem si to nechat...
waclavka

doktor mi dnes potvrdil ze som tehotna.
ale rozhodla som sa ist na potrat.
nechcem mat decko,chcem studovat ,ist na pravo a decko by mi skomplikovalo zivot...
este sa na to necitim...
je to este male som v 2 tyzdni tak si myslim ze to je este v pohode s potratom nemyslite????
ma niekto stim skusenost??????
ak hej napiste...

ini nepiste ze si to mam nechat a tak ,,,
lebo si to nenecham.

sy

ja som bola na potrate..nebolo to lahke, ale dnes..s odstupom 5 rokov..viem, ze to bolo ok rozhodnutie..nebola by som tam, kde som teraz, mala by som na krku neverneho chlapa, mozno by som s babatkom bola sama, mozno by som nemala kde byvat, neviem.. Niekedy mi to pride luto, bolo aj zle obdobie, ale v podstate je to naozaj ok.

waclavka

tak ked mi to dr.zistil tak asi som .
on to vie lepsie nez ty.
a este aj test mi to potvrdil a menzes mi meskal

daval mi dnu nieco take neviem co to bolo,dal na to aj kondom a potom mi povedal ze som tehotna...

waclavka

urcite to by som nespravila preboha ..
nechcem aby niekdo vedel ze som tehotna..

ja si to dam prec hned v pondelok.

sibalka

pocuvaj ak si rozhodnuta studovat studuj, tehotenstvo rychlo ubehne a ty daj sancu inemu paru v decaku nech si adoptuju to tvoje.alebo hned po porode ho dajanonymne do hniezda zachrany, jedna znama to tak spravila a vpohode si robi karieru dalej.
zakroky vraj ok robia v dolnom kubine, ze vraj.papa

moniqa87

je to tvoja vec, aj ked s tym nesuhlasim, ale myslim, ze nejake problemy mozu nastat nech je to v ktoromkolvek tyzdni...
priprav sa na vsetko mozne, mozno uz nebudes moct mat deti, neskor psychika a tak...