HELP ME POTREBUJEM RADU!!!

Príspevok v téme: HELP ME POTREBUJEM RADU!!!
doofy

Caute, mal by som na vas baby taku mensiu otazocku mam 17 a som este panic mam ho 19cm dlhy a priemer 5,6cm a kamosi mi stale hovoria ze to je vela a ze babu ani neuspokojim zevraj 15cm je pôzitok. Co vy na to??? Co je hlavne dlzka alebo hrubka??? Lebo som pocul ze naj je to ked ho ma chlapik hruby lebo vtedy sa jej to trie o steny vaginy. Je to pravda??? PORADTE

daphne

dlzka- od korena(od semenikov po koniec a priemer je prieme. a ze si panic je v pohode.uplne ti stačí až po 18-20

daphne

je pravda, že je hklavné aby ťa lubila, ale...moj osobný názor:výnimočne musím dať za pravdu tvojim kamošom pubertiakom.podla mna je to viac ako treba, ale niektorej to moze vyhovovať. ono aj velkosť vaginy je rozdielna.pre mna je menej viac-tych 15 stačí.lebo ked je privelký tak to bolí.vačšinou su kompklexy ze je malý, lebo su také vtipy.ale babe ide hlavnefakt o niečo iné a až potom to može klapať aj v sexe a ked to klape aj v sexe klape aj vzťah.ešte niečo?

veronika*

Podla mna sa tiez zaoberas zbytocnou otazkou.Snad si naozaj nemyslis,ze dievca najviac zo vsetkeho zaujima hrubka a sirka tvojho penisu.Ide nam o nieco ine...

miska.d

Ahoj, myslim ze mas uplne zbytocne obavy .. hlavne je aby ta lubila a aby si k nej bol nezny .. potom je uplne jedno aka hrubka a sirka .. a tiez aby ste sa spolu rozpravali o tom co mate radi. Vela stastia