PÁN RNG--- PROSÍM OZVITE SA !!!!

Príspevok v téme: PÁN RNG--- PROSÍM OZVITE SA !!!!
majki

Pán RNG. Chcem sa poradiť. Písali ste mi ohladom oregánového oleja ak si pamätáte. Maličký má dva roky a švagriná sa bojí mu to dať orálne tak sa rozhodla že tobolku prepichne a tým olejom mu natiera nechty. Bojím sa aby mu to neuškodilo. Aký máte na to názor???Má mu to tak natierať alebo je to zbytočné ba dokonca môže uškodiť?? Ďakujem

majki

Pán RNG::: Mám ten olej od vás. Stačí ak mi zrozumitelnejšie poviete dvoma slovami poškodí natieranie na nechty??? ANO ALEBO NIE ?????

RNG

Plesne na nechtoch nevyzaduju oralne podavanie oreganoveho oleja.
Oralne sa podava pri zaplesnenom tele, pri silnom kasle sposobenom nahromadenymi vyluckami v plucach a na prieduskach(oreganovy olej je expektorant a potlaci plucnu infekciu aspergilus pneumoniae-to su kvasinky zijuce vo vyluckoch v plucach).
Produktivny kasel vycisti pluca a je po kasle.

majki

no to ste mi už písali, ale aký máte názor na to potieranie nechtov na rukách aj nohách tým olejom.Môže sa to?? Ten malý má tiež zhrubnuté nechty

RNG

Oreganovy olej je silna korenina, etericky olej, ktory treba riedit najmenej 10 ku 1.
Tobolka obsahuje cca 3 kvapky, treba k tomu pridat 27 kvapiek ineho oleja, napr olivoveho.
Ja pouzivam vodku s olejom na lepsi prienik-moje nechty su extra hrube.
To je recept na liecenie plesni na nechtoch, bez ohladu na vek.