Obrovský strach a láska

Príspevok v téme: Obrovský strach a láska
smutnáprincezná

Ahojte,prosím poraďte mi čo mám robiť.Chalan,ktorý chcel so mnou chodiť odišiel do zahraničia na brigádu.neviem kedy sa vráti a najhoršie je,že nemám na neho kontakt,píšem mu n jeho mobil,ale nemá ho tam zo sebou.
Neviem kedy sa vráti,a toho sa strašne bojím.Neštuduje,takže môže prísť hocikedy,aj za rok.
A tu je ten problém,je preč 11 dní.
Prišla som na to,že som do neho neuveriteľne zaľúbená a nechcem ho stratiť.Chcem byť s ním a dokázať mu,čo všetko pre mňa znamená.
Bojím sa čo bude ďalej,že nepríde tak skoro a ja ho stratím.Stále len plačem a plačem a mám strach o neho,o nás.
Čo mám robiť?
Zaľúbiť sa do niekoho iného?Nie.On je pre mňa všetkým,netúžim po ničom inom len byť s ním,v jeho náruči,povedať mu ako neuveriteľne veľa pre mňa znamená.Nie je to chalan,je to dospelý muž,má 26 a ja o neho nechcem prísť.
Nezvládam to,nespím,nejem,plačem.
Potrebujem ho,potrebujem vedieť,že vie,čo k nemu cítim,že tu pre neho stále budem.Myslím na neho každú sekundu.
Prosíííííííííííííííííííííííííííííím
ĎAKUJEM

trikss

je zvlastne, ze nanho nemas kontakt, ked pre teba tolko znamena.. A Ak sa bude chciet vratit a byt s tebou, myslim, ze ti to da patricne najavo.. mozno sa ti ozve on ked zisti ze mu chybas a chce byt s tebou. Ja mam mojho priatela v USA, uz je tam treti mesiac, takze viem co to je , ked ti chyba ten koho milujes ( i ked je rozdiel ked s niekym si a ked o nom zatial len snivas)