Cipralex - skusenosti

Fallo

Asi 8 mesiacovsom ho bral normalne a bolo mi fajn...potom som si ho zacal predpisovat sam az sa to zvrtlo tak,ze som jedol denne asi 20 tabliet.
Mal som znamu v lekarni a takto to dopadlo.
Bol som zavisli na nich.
Aj taky je zivot .....

Taxim

Ako dlho si bral Xanax a v akych davkach? Ake si mal neziaduce ucinky pri vysadzovani? Ako dlho si ho vysadzoval? Dala ti lekarka nieake lieky aby ti zmiernila neziaduce ucinky?

Taxim

Falo: beries lieky a ake pytam sa, lebo mam pocit ze len filozofujes.Ja sa s takymi to ludmi stretavam a viem o com to je.

Fallo

A este jedna poznamka-cipralex je podla mojho nazoru na nic. Tiez som ho pred par rokmi uzival a bolo mi s neho na zvracanie a ziaden vysledok....
Potom som presiel na iny liek a dalsi xanax ...len som si na neho tak zvykol,ze ani nekomentujem.
Ale mam to uz za sebou.

Fallo

A ak sa clovek zle citi s liekom ktory mu lekar predpisal..treba to s nim konzultovat a zmenit liek....
A dodrziavat liecbu ktora je velmi dolezita aby si clovek sam neordinoval podla nalady.Je to potom ozaj horsie ako keby nebral nic.

Fallo

Moze to byt zla diagnoza....casto sa netrafia.Je skoda,ze sa lekar venuje pacientovi len par minut....za tak kratky cas je len tazke urcit podstatu a stav.
A zial su medzi nami aj taky ludia,ktorym sa pomoct nikdy nebude dat....len zmensit im a blizkym utrpenie.

Taxim

falo- Ale ty neobetujes nechet ale svoju dusu .... pochopil si. Tie lieky ti nepomozu z dlhodobeho hladiska, ale znicia ta a kazdeho kto ich berie dlhodobo. Horsie je ze vela ludi, ktory ich beru uz ani nevedia co je normalne, spravne nevedia sa rozhodovat stracaju sudnost, ale oni si myslia ze to tak ma byt.... paradox. Niektory to vedia aj tak si nedokazu pomoct a su s toho nestastny este viac ako pred liecbou.Uplne chapem prispevok Jacsona,vie ze niekde je chyba pravdepodobne v liekoch a nedokaze si pomoct. Co ty na to????

Fallo

Tico-
Pouvazuj nad tym.....prirovnanie-ak ti nieco moze pomoct zachranit celu ruku a obetujes na to necht je to hlupost podla teba?????