Otazka pre dievcata

Príspevok v téme: Otazka pre dievcata
matulkooo

holky .. keby hodite s chalanom ktoreho lubite a on vas tiez (co je v tejto dobe asi nemozne) tak by ste boli radsej keby vam povie ze uz ma v sexe vela za sebou a ze by ste si snim pekne uzili, alebo keby vam povie ze je panic ze s nikym este nespal a nechal si panictvo pre vas? dakujem vopred za odpovede :) a povedzme ze mate obaja 18 rokov

1123

ja osobne by som radsej chcela aby mi povedal pravdu, ak ma ma rad tak tam nieje dovod kalmat...a myslim si ze skusenejsi je lepsi pre pannu pretoze vie co ma robit...neviem to z vlastne skusenosti pretoze som panna, ale tuto temu som rozoberala s mojim priatelom pred par dnami :D a povzbudilo ma to, pretoze veim ze aspon on bude vediet koa nato :D

cia

povedz to, na co mas...mozes sa tvarit, ze mas za sebou vela, ale babu neoklames...a ak naozaj mas za sebou vela, tak priznaj max. prvych 8 :)) skuseni chlapi su fajn, ale len pre skusene baby...inym to moze byt asi jedno

heureka

ale to nebola rec o mne :D on priatelku teraz ma...to sme sa len bavili o tom ci je lepsie mat pannu alebo nie...

alllllllicka

pjosim nevem co to je ale vyteka mi to z posvy je to bielo moze to byt zapal boze tak velmi sa bojim poradte mi

heureka

no ako mne vcera kamarat povedal ze jemu by to nevadilo ale ze si chce teraz uz uzivat...ze uz mal dve panny a bolo to krasne ucit ich ale chce si proste uzit...co vy nato?