Pěúcne chlamýdie?

Príspevok v téme: Pěúcne chlamýdie?
marta111

Na začiatku decembra som mala teplotu a bolest hrdla, cítila som také šteklenie v hrdle a na plúcach. Po vybraní antibiotík sa mi ako tak stav zlepšil, ale stále mi zostalo to šteklenie v hrdle a vo vnútri /priedušky?/, pokašlávanie, potom nastúpila bolest hlavy, stuhnutý krk - šija, mávam studené nohy, ruky, na večer mi niekedy vystúpi teplota ale len na 37C. Ráno sa cítim ako kebyže mám chrípku, také ubolené a teplé telo. Už som z toho pif paf. Můžu to byt chlamýdie plúcne??? alebo hodkin? - to hádam nie.

panika

Marti, robili Ti aj vytery z hrdla (prip. aj nosa) ? alebo Ti len tak bajocko striedaju antobiotika ?

a k tej teplote: 37°C je normalna teplota ludskeho tela. Na to sa neberu ziadne lieky. Do 38°C by si malo telo s infekciou poradit samo-ta zvysena teplota je boj organizmu. ak tam supnes paralen, branis telu bojovat. Lieky na znizenie telesnej teploty (horucky) az k tej 39°C

kajka

ifka, kašlem na všetko. Keď si dám paralen ako tak mám teplotu 36,5 no a po niekoľkých hodinách znova 37 C, cítim sa taká slabá. Už ma to unavuje.Čo mi asi dá lekárka na tieto stavy? Musí ešte čakať do januára...alebo mám ísť zasa na pohotovosť? Neviem.

ifka

a len tak pomimo,penicilin bol objaveny,aby pomahal ludom.ako liek zachranil vela zivotov.ja osobne niesom proti antibiotikam,lebo viem,kedy sa uzivat maju.nie vsetko sa vylieci vlastnou imunitou.

ifka

Ahoj Marti.Ten vytok mas z tychto atb,lebo si velmi dlho brala rovnaku skupinu.Cize ti zlikvidovali prirodzene prostredie,ake ma byt v posve.Mala by si zobrat diflucan,je to jedna tbl.Ta nici pliesne. Teraz nieje velmi vhodne hned dalsie antibiotika.Skoda,ze si vybrala ten zinnat.Po tej prvej davke,co ti nezabrala,ti mala dat dr nieco celkom ine.Uz sme sa bavili o tom.Cakam,co nove napises.Zatial pa.

očko

Marta, sledujem tvoje problémy, vidím, že si zameraná na atb, ja by som ti radila prírodné prípravky, pretože už sa ti prejavili následky chemických prípravkov svrbením. Je to asi pleseň.
Ak máš záujem, napíš mi meil a doporučím ti naozaj dobré prípravky.

marta111

čau ifka. Tak píšem ti tu či mi lieky zabrali alebo nie. No teda zdá sa mi že nie! a ešte k tomu mám aj svrbenie v pošve a výtok. To som teda dlllho nemala. Je to z tých antibiotík, však? No teplotu mám nadalej 37C - večer. Musím íst k MUDr. Napíšem ako som dopadla. Pá

RNG

Na plucne a prieduskove infekcie beriem kombinaciu GSE(30 kvapiek do pol litra vody postupne pit pocas dna, mozno aj 2 x zarobit "horkac"
a oreganovy olej 3 x 300 mg(2 kapsule) s jedlom, nie na prazdny zaludok, je to korenina(pamajoran divoky)
No a samozrejme ako kazdemu odporucam extra vitamin C(2-3 gramy) selen, zinok a probiotika.