Sex bez kondomu

Príspevok v téme: Sex bez kondomu
gogo

Ahojte... S priatelkou chodim cca 6 mesiacov. Uz sme mali velakrat sex, ale chce to teraz bez kondomu. Ona vsak ale nema HAK ani nic ine, proste by sme musel iamt sex "na istotu". ALe ja sa toho bojim pretoze: ked onanujem, pomaly, zhruba v tempe sexu, tak ked uz je moje vzrusenie silne, tak mi s penisu vychadza hustejsia, uplne priehladna tekutina, vyzera to ako lubrikant. Chcel so msa spytat, ze co to je a ci z toho nemoze otehotniet. Dakujem velmi pekne za poradenie

michaell

Poloz si otazku, ci chces byt tata, alebo to neriskuj. Alebo ked tak chvilku pod bez a potom si nahodit kondom alebo sacok...

moma

ak sa chcete milovat bez kondomu, tak si vyberte "suche dni" podla Bilingsovej metody. Nam to funguje 100%. Tiez nie som zástancom antikoncepcie a bez kondomu to je milion krat lepsie. O tejto metode si najdite viac na nete.

D_nika

jj, aj ja by som neriskovala len tak bez nicoho a o pharmatexe tu mas temu.. tak si tam kuki :)) inak aktualne, podla lekarne krem stoji 180,- a tie tobolky 224,- (aspon v MT)

sona.m

tak skus PHARMATEX, je taky krem alebo tobolky ktore do nej das pred milovanim a mozete ist aj bez kondomu... doktori to moc zevraj neodporucaju, ale na nete je napisane ze je to rovnako spolahlive ako HAK...stoji to zevraj 190sk a vydrzi priblizne na 10 pouziti..urcite je to bezpecnejsie ako len tak bez nicoho..

pudo

aj mne sa toto stava ze sa bojime s frajerkou ze otehotnie a mame uz sex spolu dost dlho bez kondomu a myslim si ja ze moze byt tehotnaa...ale ona vravi nie...takze takk..uvidimeee..

lola3

Ja s priatelom sexujem uz asi pol roka bez kondomu a to kazdy den, niekedy aj viackrat denne... zatial sa nic neprihodilo..hak neberem.Ale nahoda je blbec...ale ved babatko by nezaskodilo

drztruzu

tak snou nesexuj a najdi si inu..alebo jej povedy ze ked nahodou bude tehotna nech sa stara o decko sama ze ty sa nebudes =)