Mikrocysty na tvári

pentium

no super,konecne nepouzivam nijake aknekolory ani zoadne korektory:D,rano mam kopec casu,nemusim skoro vstavat ,ako som mal povinnost volakedy sa machlit pred zrkadlom....heh,a som sebaisty,dokonca pri rozhovore nemam poccit ze sa mi niekto stale kuka na akne(lebo ziadne nemam)...to akne je teda velmi tazka psychicka aj fyzicka choroba....
Dufam ze sa ti v skuskach bude darit,drzim palce...
A ty si na tom ako???

lencok1

dakujem za podporu, mna na to serenka len jedna vec, ze mne vlastne ten problemy vyrobili, chapes ako to myslim...z nicoho sa spravilo toto, nepoviem keby to pride samo, ale ked ti to urobia, je tazke to vstrebat

lencok1

sampon ti pomohol???? to by som nikdy nepovedala...
no idem tam znova 5.februra, len som niekedy kvoli tomu neprijemna na ludi, na ktorich mi zalezi, obcas vicitam rodicom ze ma tam vtedy zobrali a tak...lebo teda na vyrovnanosti mi to teda pri inych vsetkych problemoch nepridalo...teraz sa musim hlavne sustredit na urobenie 2 skusok, jedna ma "ohromne bavi", musim vytvorit webvu stranku, tak sa ucim html...doparoma aj s tym...
a ty ako inak, ako v skole a tak celkovo?

pentium

lencok ale teraz sa mam vdaka tomu ako v rozpravke,musis mysliet na to ze ta toho onedlho zbavia ,a ze sa budes tesit zo svojej pleti,ine ti neviem napisat....
mne bolo tiez velmi tazko,este vtedy ked somm maval to hrozne akne......

pentium

no ja sa mam uplne perfektne!!!mam dokonalu plet,a to vdaka samponu head and showders,no neuveritelne ze sampon na lupiny pomaha proti akne...!!!a je ovela ucinnejsi ako skinoren ci zineryt...aspon mne velmi pomohol....no a ty si s tym ako,nepojdes s tym na dalsiu operaciu laserom,???

lencok1

ahoj pentium, chodievam sem tam...mam teraz skusky, tak sa ucim, taaaaaaaaak sa mi nechce...
a inak mam stale depky z tej mojej znicenej brady, dobre sa na nej odbavili, ja neveim co robit...
a ty sa mas ako:)?

lencok1

DNES som mala hrozny sen, sa mi snovalo ze to mam jazvicky z toho lasera a ze stale rastu som sa uplne spotena zobudila, uff