Mikrocysty na tvári

pentium

to o tej dobe mas pravdu,a asi sa ten niekto naozaj nudi,tou fascinaciou si ma vazne rozosmiala,mohlo by sa to od teba preniest nanho,aspon by sa mal cim zaoberat....:D

lencok1

ale dobre si to napisal:)...
hej len chyby prirody???:)...no u mna asi plati chyba dermatologa, kedze mi to "vyrobil"

lencok1

vies co je najhorsie? ze vsade sa propaguje sama dokonalost a krasa, a pritom to tak vobec nie ani zivot o tom nie je, mladym ludom tak vsetpuju do mysle bludne presdstavy o idealoch krasy, cloveka to vie pohltit...a je mi tak trosku smutno ze sa zabuda na to najpodstatnejsie na ozajstnu lasku-lebo ta nepozna ziadne chyby, ta bud je alebo nie je...
vsetko je len biznis a reklama a mladym ludom do hlaviciek vtlkaju tie zvasty o dokonalosti, niekedy by som najradsej zila v inej dobe, bolo by to jednoduchsie...

pentium

takze si musime povedat ze chyby ktore nie su v podstate nasimi chybami,ale chybami prirody,nie su nase chyby.ale horsie je ked clovek ublizuje tomu druhemu s tou istou chybou,ako urazky,a pod...
preto si nemyslim ze tie vyrazky ktore vacsinu ludi tak trapia,ako aj mna,ci teba,nie su v podstate chyby....

pentium

ja wiem,cloveka vzdy trapia otazky a veci zamerane na vyzor,pretoze sa zatazujeme vlastne tym,ze si kladieme akoby otazku,a co ak nebudem pre svoju rodinu,priatela,okolie dobry,a s takymi vyrazkami???alebo s nejakou chybou???musime to zobrat tak,ze kazdy ma nejaku chybu,a musime sa ju naucit tolerovat,a navyse ta chyba tvojej tvare nie je tvojou vinou...ale ked clovek neustale ublizuje svojim spravanim inym ludom,to je uz teda podstatna chyba zapricinena nim samym...

lencok1

ja viem, musim byt silna, ale je to tazke vsak...? inak povedz mi preco sa vlastne clovek trapi pre taketo veci, ked existuje milion horsich, ja sama to viem a aj tak sa trapim...
chapes v podstate mam vsetko a mam depky...dost blbe

pentium

no je to velaaaaaaa.....ale viem ake to je,ja som mal akne uz styri neuveritelne dlhe roky....takze zhruba viem aka to je zataz...ale musis byt silna...