krátka uzdička.

andiy5453

Prosim Vas :)
Treba pre tento zakrok este nejake stretnutie (pred/po) s obvodným lekárom? A po operacii to tie 2 tyzdne az mesiac boli velmi?
A posledna otazka: Neviete odporucit(najlepsie nejaku sukromnu kliniku v BA alebo KE), kde sa nieco take robi?

lajk11

Chcel by som sa spýtať, predkožka sa mi dá v pohode stiahnuť, pokial mi teda nestojí. Ako náhle sa postaví, nejde sňou ani pohnúť,ani len do polky žaluďa. Je to ten istý probôém s krátkou uzdičkou alebo niečo iné ??? Ďakujem.

Radinho

Takze ja mam 19 rokov a som bol na obriezke 2 krat a este raz pojdem lebo to je zle spravene a vtip je v tom .
Jak dostanete inekciu na umrtvenie tak sa vam to vecsinou napuchne a potom sa to nie vzdy dobre spravi tie posledne kusky aj ja mam problem stym stale a uz 3 krat pojdem doktorovi stym lebo uz si neviem rady.

ach jaj :D:D

Poradim vsetkim co maju taki problem... dnes som bol na ne tom zakroku trvalo to asi 20 minut a vobec to nebolelo ani ta injekcia citil som ju ale ziadna katastrofa... normalne chodte obvodnemu doktorovi ... ten vam da papier a pojdete urologovi ... ten sa na to pozrie a povie vam co a ako ... objedna vas a hotovo... potom dojdete pekne si lazkate a dostanete jednu uplne v pohode injekciu a potom iba lezite a smejete sa z doktorom.... a tot vse... po zakroku vam poviem ze asi 2 tyzdne nemasturbovat a hotovo ak mate taky problem chodte a nehanbite sa...

ach jaj :D:D

Poradim vsetkim co maju taki problem... dnes som bol na ne tom zakroku trvalo to asi 20 minut a vobec to nebolelo ani ta injekcia citil som ju ale ziadna katastrofa... normalne chodte obvodnemu doktorovi ... ten vam da papier a pojdete urologovi ... ten sa na to pozrie a povie vam co a ako ... objedna vas a hotovo... potom dojdete pekne si lazkate a dostanete jednu uplne v pohode injekciu a potom iba lezite a smejete sa z doktorom.... a tot vse... po zakroku vam poviem ze asi 2 tyzdne nemasturbovat a hotovo ak mate taky problem chodte a nehanbite sa...

dusko1

Zdravím všetkých s podobným problémom.mám 30r. Včera som bol na frenuloplastike u súkromného urológa.V utorok som sa prišiel ukázať a piatok ma spracoval.Za 100 euríkov.Bolelo zatiaľ len injekcia na umŕtvenie ...nejakých 5sekúnd,ale nič strašného to nebolo. Doktor komunikuje aj zasranduje.V prepúšťacej správe mám napísané aj : Aspoň 3 týždne bez pohlavného styku.vydržím !!! ... ale stále mi pripadá byť krátka,ved počkám,kým sa to zahojí.

dan852

Dneska som bol na frenulotomii a mozem vam vsetkym povedat, ze to vobec nie je hrozne. Dlho som sa odhodlaval a aj pred zakrokom som mal pochybnosti, no teraz som stastny, ze som tam bol. Vdaka 20 minutam mam cely zivot pokoj s tymto, viac nez neprijemnym, problemom. Bol som u sukromneho lekara a nemozem si ho vynachvalit, lahol som si na stol, potom citite male pichnutie a o 10 minut sa len obleciete a idete domov s taskou plnou veci a "navodom" ako sa o ranu mate starat. Za cca 7-10 dni je rana zahojena a zijem normalne dalej :). Takze odkazujem vsetkym co vahaju Nevahajte, cim skor to budete mat za sebou tym lepsie a uvidite ze sa vam ulavi, nielen po fyzickej, ale aj psychickej stranke.

tomas88

takze musis k urologovi ten ta posle na chirurgiu tam sa objednas ides na prijem potom prvy den tam spis druhy den ti to urobia(lokalne umrtvia dost neprijemne trva to 6 hodin a potom si necitis nohy su stuhnute boli z toho chrbat aj a tak... )operacia trva asi 10 min ... lezis este dva dni pustia ta domov a 6 tyzdnov nesmes honit ani sexovat a musis to macat v harmanceku ... a ostanu ti tam štichy ktore ti potom vyberu jazva urcite daka ostane.. ale na to ser .. :D