Bolí ma krk, ani do strany, ani hore nemôžem s hlavou pohnúť

Príspevok v téme: Bolí ma krk, ani do strany, ani hore nemôžem s hlavou pohnúť
kamil

Asi pred hodinou z nicoho nic ma zacal boliek krk nehorazne,pritom som dnes nerobil nic extremne,a ani som nespal blbo,proste proste den.BOli ma to velmi je to taka obmedzuca bolest,taka blokovacia.Do bokov len velmi jemne mozem otacat,hore nemam sancu a neboli ked mam jemne dole hlavu.este aj ked chodim ma to boli.Moze byt ze mi znicoho nic vyskocila platnicka.Mam ist zajtra ku doktore.DAKUJEM.:(

Natuška

Čavko volám sa Natka.Mám 16 rokov.Už asi dva dny ma hrozne bolí celý krk a hlavne vzadu tá kosť... Nemožem pohnúť hlavou ani do jednej strany. Neviem koli čomu. Nemala som žiaden úraz ani nič podobné a nevikonávam žiadne namáhavé roboty. Neviem či s tým mám zájsť k doktorovy alebo mi to prejde. Za odpoveď ďakujem

nataliii

Ahojte včera som bola na tréningu a spravila som nejaký rýchly pohyb hlavou a odvtedy ma bolí pravá časť krku keď sa otočím holí to aj keď zdvihnem hlavu... za 2 týždne mám talentovky na školu a bojím sa ísť s tým ku doktorke lebo sa bojím že mi dá to okolo krku a nebudem môcť cvičiť alebo tak... neviete mi odporučiť nejakú mastičku alebo hrejivú náplasť alebo.. ja neviem čo mám robiť moc to bolí :/ za odpoveď vopred ďakujem :)

lukáš007

cawko volam sa lukas mal som uraz skocil som hlavicku do bazena a sa mi zasekol krk nevedel som hybat s hlavou strasna bolest bol som na rengene... mal som blok krcnej chrbtice dotkor povedal ze sa mi tho vylieci ale mne sa tho vracia vcera som sa ucil sedel som nad knihami dve hodiny a zase sa mi zasekol krk do lavej strany citim silnu bolest preco ??? za odpoved vopred dakujem

shobian

neviem ze by z vyskocenej platnicky bolel krk. podla mna si si len natiahol nejaky sval,stava sa to casto. prejde to

Adulka

Máš asi len niečo pricviknute. Nemusíš ísť hneď doktorke. Tiež som to mala. Malo by to do zajtra prejsť.