Otec

frida

no tak ta lekarka zo zachranky by sa mala dozvediet ako "tomu cloveku nic nie je". pohotovosti su tym asi specificke. moja suseda volala zachranku, lebo jej prislo nevolno, sice ju zobrali, dali nejaku infuziu, ale hned prepustili. vratila sa domov sama, bez sanitky, peso a uz nevysla na tretie poschodie. na schodisku, cestou domov, bohuzial zomrela na infarkt. to je na zamyslenie, vsak?

lea

no tak to mi je velmi luto. a bola to naozaj neprofesionalna reakcia tej lekarky z pohotovosti. na Vasom mieste by som jej aspon informativne zaslala skutocnu diagnozu, mozno v buducnosti nebude taka lahostajna

halinaa

Ďakujem všetkým serióznym za reakcie.Musím však skonštatovať, že mi je z nášho zdravotníctva na zvracanie Po x návštevách lekára a márnych prosbách o poslanie na vyšetrenie sa dnes ráno situácia vyhrotila. Lekárka z privolanej záchranky sa na nás oborila, že čo robíme paniku, že tomu človeku nič nie je..... Nakoniec sme, samozrejme protekčne,vybavili CT....Bohužiaľ je to nádor na mozgu...Len dúfam, že to dopadne , v rámci možností, dobre...

nellla

Pozitívne je, že prijíma potravu. Nemá depresiu? V období sviatkov prudko stúpa počet depresívnych ľudí, spúšťačom depresie môže byť i maličkosť, pre niekoho úplná hlúposť. Je dôležité prejaviť otcovi náklonnosť, podporu a najmä mu dať pocítiť, že ho niekto potrebuje. Držím palce.