SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

otecpan

laila a ako ty vies, ze sa so sucasnym priatelom nerozides? Co ty vies...pridu deti, rozvedies sa a blanka uz nikde. Spachas potom samovrazdu? Si strasne naivna. Chalan by ta lubil, aj keby si tam blanku uz nemala. 28 rocny panic je nenormalne.

laila

ratafak: myslím, že pedra celkom chápem, ja tiež svoje panenstvo beriem ako dar a bolo by mi ľúto keby som ho darovala niekomu s kým sa nakoniec rozídem.

ratafak

a co je vlastne na tom, ze panic ci panna take zaujimave, ved po prvom raze o to kazdy pride. Vsak ludia su stvoreny pre pohlavne rozmnozovanie, a to ze je to este k tomu take pekne, tak to je dar od Boha, aby nam to chutilo. aby sme si uzili zivota. a Priatelkam to dako vadi, ze ste si uzili sexu predtym ako ste ich spoznali, alebo keby idete do manzelstva s tym ze chalan je este panic, bude si ho ta manzelka oto viacej vazit? nemyslim si. Niektorym veciam sa proste netreba branit

ratafak

ano, a to ten sex bol az taky neprijemny, ze ti to je luto.
tak skvor zeny rozmyslaju- citovo, chlapy rozmyslaju sexualne- tj vyuzi kazdu prilezitost na sex, bo nikdy nevies kedy tej sance budes lutovat.

pedro

ratafak, kedze teraz viem ako to dopadlo, tak mi je to teraz celkom luto, ze sme do toho tak rychlo skocili, keby sme chvilku pockali, zistili by sme, ze sa k sebe nehodime a mna by teraz aspon nic nemrzelo:-D

ratafak

ratafak som aj to predosle :-)
v zivote cloveka su 2 tragedie, prva je vtedy ked nemoze dosiahnut to po com tuzi a druha ked to dosiahne

ratfak

Ale pedro, ale, je ti luto, ze si neprisiel o panictvo s tvojou sucasnou manzelkou, a keby sa boli veci vyvinuli inak, a s tvojou byvalu by si is nezasexoval tak by si si vycital zase ze si si neuzil s nou. ze si bol tak blizko k strate panictva a nepodarilo sa, i ked sa ti ta partnerka pacila.

pedro

laila, oboch vas obdivujem, ja som sice do svadby nevydrzal, ale obcas ma trochu mrzi, ze si so svojou sucasnou partnerkou nemozem povedat: dal/a som ti to, co nikomu inemu. A to ani veriaci nie som.

laila

jronimo: s mojím prvým priateľom (terajší je druhý) som sa rozišla po trištvrte roku, pretože v tomto smere na mňa vyvíjal priveľký nátlak. Som ja vadná, alebo sa on zachoval škaredo?