málo sexu

Príspevok v téme: málo sexu
kamilka

Mám 19 rokov a už vyše roka priatela, máme sa velmi radi,len mi ide dosť na nervy že spolu spávame tak málo. Niekedy už z toho chytám depku,a najviac ma štve že on to bere tak kludne. Už som mu viackrát naznačila že by som chcela častejšie. Je mi to sprosté že ja mám na to viac chuť ako on,nemalo by to byť opačne. Poradte čo mám robiť?

lilus

tiez mam rovnaky problem s mojim chlapcom, proste on vyzera ako keby o to ani nemal zaujem obcas, jemu staci rucna praca a oral a nic viac...neviem kde je problem...sa citim pri nom ako nzmflomanka, ked to chcem aspon raz za tyzden...

...

no ja som takeho chalana mala stale sa vyhovaral na nieco...nic moc teda..uz som si zacala myslet ze mu doslova sibe.Teraz mam ineho ten by sexoval asi tak casto ako ja tak to je v poho

kamilka

gay nie je určite to viem,už predo mnou mal vážny vzťah 2 roky,to neprichádza do úvahy,však aj na Vianoce mi kúpil pekné spodné prádlo,nechápem to,či je lenivý či čo :(

maniak

Ta nechcem ta strasit, ale nie je on skrity gay. Lebo oni to takto robia z nutnosti raz zacas ale sami sebe nepriznaju ze su tepli. Vedcina ma skor problem ze chalan chce stale sex. Keby mal 50 alebo vazne zdravotne problemi tak sa to da pochopit ale vo vasom veku ??? .

kamilka

však som mu už vravela,tak sa vyhovára že nie je kde,ale keby sa chcelo určite sa dá kadečo vymyslieť,boli sme aj spolu na dovolenke,tak som si myslela že ked tam budeme sami že to bude v pohode,však už bolo aj miesto,ale zase iné veci,že sa potrebuje vyspať po ceste,dobre to sa dá pochopiť,potom sme sa tam zoznámili s dalšími dovolenkármi tak sme s nimi radšej po večeroch popíjali ako by sme mali byť spolu,ja neviem jemu to asi stačí raz za mesiac alebo za dva,ale mne to dosť vadí a neviem ako to mám riešiť,lebo ho mám rada a nechcem sa len kvôli tomu rozísť