Plostica postelna

orbit112233

ja som sa stretol s plosticami v USA, podla mna su neznicitelne. ale kedze nie kazdy ma moznost zmenit ubytovanie, tak rada pre tych, ktori musia z akychkolvek dovodov spolunazivat s plosticami. mne ju dala babka, robili to zevraj za vojny. zdalo sa mi to ako sranda, ale uz som bol ochotny vyskusat fakt vsetko. kupil som komplet novu postelnu bielizen aj matrac a ram postele (kovovy so styrmi nozickami). Nohy postele som dal do nadob s vodou. A zazil som blahodarny spanok, lebo tie svine sa ku mne do postele cez vodu nedostali. moze sa stat, ze plostice vam po case doslova "skocia" do postele z plafonu alebo zo stien (radsej dat postel do stredu izby, ak sa da), ale pojde o vynimocne pripady (mne sa to stalo dvakrat po jednej plostici za cca tri mesiace). takze podla mna postel vo vode je fakt jedine (alebo jedno z mala) rieseni, ktore funguje a je aj relativne lacne.

merkyy

Ahoj vsetci,tie plostice sa fakt nedaju vydrzat sice ja som nenasla ani jednu ale dnes bude hon na plostice. tiez byvam na intraku a kazde rano najdem nove stipance obrovskych rozmerov ktore svrbia a vzdy sa idem doskriabat do krvi.Ale aj bojovat proti nim je podla mna dost problem/ lebo ako kazdy student ani ja prachy nemam teda ziadne postreky od profikov urcite nehrozia. ak by som sa aj sla stazovat na plostice novu postel urcite nedostanem a k tomu aj periny su vraj nove.Takze je to tak ako je a treba to asi uz len nejako vydrzat. Prajem vela stastia v boji proti tymto zakeram

iccy

Ahojte, prosim vas o radu... alebo skor o povzbudenie :-)

Byvam v petrzalke v garzonke, slusny dom, az na to, ze mam susedov alkoholikov - asocialov. Ale doteraz okrem hluku a smradu nebol s nimi iny problem, az teraz... Asi tyzden - mozno dva, som si nachadzal na rukach a nohach pribudajuce stipance, kedze je/bolo leto, tak som bol presvedceny, ze mam doma niekde komare, nikdy by ma nenapadlo nic ine... Ked uz stipance naberali nenormalne rozmery (5 stipancov a viac na kazdej koncatine), zacal som tusit, ze nieco nie je v poriadku. Az raz v noci som zbadal prechadzat sa mi asi 0,5 cm velkeho chrobaka po nohe... Par minut na internete a hned som zistil, ze mam velky problem. Odsunul som postel a skoro som odpadol. Asi 10 velkych plostic na mna striehlo za ramom postele, na jej boku som nasiel este dalsich 5. Ignorujuc nocny klud som ich vsetky povysaval a postel vystriekal biolitom. Hned rano som objednal profesionalnu firmu DDD (hanba - nehanba), ktora prisla hned na dalsi den. Velmi na mna zaposobili profesionalitou. Najprv baterkou pozerali steny a okolie postele, potom ju rozobrali do posledneho srobu, presne vedeli kde su vajicka a podobne. Namiesali vraj najucinnejsi (a najdrahsi prostriedok sucasnosti a postel v tom doslova vykupali, kazdu skaru, steny, dokonca zasuvky,... proste cely byt fantasticky vystriekali. Este pridu o dva tyzdne na kontrolu. Tiez som volal spravcovi domu a ten mi slubil, ze da urobit postrek v celom dome.

Tie plostice ku mne dosli urcite z bytu tych ozranov. Ti chlapici co mi striekali byt povedali, ze s plosticami sa da vyhrat, dokonca vraj nemusim ani vyhodit postel a ze mam byt kludny, ze o dva tyzdne to dojdu skontrolovat.

Ale ked citam na internete ako iny ludia oskrabavaju omietky, vyhadzuju nabytok a koberce a stale si nepomozu tak neviem... Myslite ze mam sancu? Ten postrek mi urobili naozaj profici a myslim ze dost dobre... Vyhodil som akurat periny a postelne pradlo.

E.T

Ahojte no ja vam teda poviem ze plostice su teda mrchy..nastahoval som sa do noveho domu v Londyne,,som tu5 rokou ale este som nemal kontak s nimi..poviem vam ze som si mzslel ze pets control to spravi ale mylil som sa ,postiekly dom 3 krat a nic tie su neznicitelne,pekne hned prvu noc si namne pochutily ,,vyzeral som ako z hororu,opuchnuty na celom tele asi nieco take ak ked vas postipe500komarov naraz,berem antibiotika ,mastim sa 3 dene ,pekne to svrbi mam sa chut rozskrabat az do krvi..kazdy mi vravel abi som sa hned odstahoval ale je som si myslel ze to vyhram...n-eee ,neni toho boha,,skusal som svoje metody kupil som deadfast killer a stale nic ,,ten chalan co dal prispevok mal pravdu najlesie sa odstahovat a to robim aj ja mam len jedno stasie ze realitna agentura cez ktoru mam dom vsetko zaplati a nic nebudem tratit ,ale tu bolest ,bezmocnost neprespane noci nikto nezaplati takze vam radi z vlastnej skusenosti ak uvidite tie male svine radsej sa stahujte bojovat snimi je ak z veternim mlinom..tak ak ma niekto proble drzim vam palce vedia pekne zneprijemnit zivot..

nightrider

zijem v GB 2 roky no posledne 3 mesiace su katastrofalne.byvam v novom 2 roky starom bytovom komplexe a plostice nam tu uplne znicili zivot.sme z toho nestastny.mam priatelku ktora je doslova chora ked je niekde len trochu prachu.A PREDSA ICH MAME.tak ze ty ktory tu vypisuju o cistote a atd. sa mozu dat vypchat.zbavit sa ich je velmi,ale VELMI obtiazne.ja este ako tak verim,ze sa ich zbavime no priatelka je z toho uplne na dne.je az neuveritelne ako taky maly chrobak dokaze zneprijemnit zivot.kto byva v dome ma dost velku sancu sa ich zbavit.no kto byva vo flate tak ma problem.robili nam dva postreky.od druheho preslo asi tri tyzdne.myslel som,ze sme z toho von.no dnes ma znova porazilo.nasiel som dalsiu plosticu dobre vypasenu nasou krvou priamo na posteli.je problem,ze je tu viac flatov a su uplne vsade.vystrieka sa nas byt,no casom sa vratia z ineho bytu.dalsi problem su susedia.samozrejme ANGLICANIA.HUMUS,STOKA,KANAL,A ZUMPA.to je 60% anglickeho naroda.pracujem ako home delivery a denne navstivim asi tak 20 domov tak viem o com hovorim.nasi susedia teda vacsina patri k tomu humusu.preto sa plostice mnozia ako nepricetne.sami si s nimi urcite neporadite.musi sa o to postarat profesional.aj to nie je nikdy na 100% ze sa to nevrati.najlepsie je prestahovat sa.to robime uz aj mi.tak vela stastia postihnutym tym svinstvom.