Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

maria-2016

RNG prosim ta porad mi este kde si mam zakupit probiotika lac. Bul. studujem a patram aj cez net no je toho strasne vela a neviem ktore su ozaj dobre...dakujem

viper3000

Dobry den RNG. Mozem ta poprosit o radu ohladne nejakych enzimov alebo nieco pre 2 rocne dietatko na podporu znizenia cysty v hlavicke....PS.pisal som Vam aj email...dufam ze je stale rovnaky je to pre mna velmi dolezite moj email viper3000@azet.sk.

maria-2016

radka precitala som si vsetko co tam pisu ohlade malo D-ecka....a z toho vsetkeho mam neurologicke problemy, syndrom nepokojnych noh, osteochondrozu, neviem spavat, bolesti klbov a kosti,, degenerativne zmeny chrbtice, autoimunita..a kopec dalsich

redka

pfuuuha tak to mas dost malo Dcka... precitaj si nieco o jeho nedostatku v tele, co vsetko to moze sposobovat.... norma je tusim od 75... ja som mala 45 a beriem teraz 1 x za tyzden 10 000 IU kapsulu Vit d a k tomu este vit K vo forme mk7... podla mna pri tak nizkej hladine by si mala brat vyssie davky... ale radsej nech poradi RNG... samozrejme najlepsie je, ked clovek ziska dcko prirodzene pobytom na slnku aspon 15-20 minut denne, ale teraz v zime ho moc casto nevidime (to slnko)... a este aj je clovek kancelarska krysa a po praci musi utekat hned domov, tak nema velmi sancu to slnko stihnut :D ale ked sa chce, tak sa vie :)

maria-2016

Ahoj Redka...neurologicka vie co mi predpisal psych. ..a to prehananie mam iba teraz ako som zacala pit citricidal.....a ten vitamin D mam 9,04 a mal by byt 30-80....beriem od neur.napisane Alpha D3 vecer 1 tbl...no K mi nenapisala...

Ahoj, mam tri tyzdne zvysenu teplotu okolo 37, vzdy vecer okolo deviatej je to uz v norme. Zacalo sa to bolestou v hrdle a teplotou, ked teplota neklesla isla som k doktorke, ta mi predpisala antibiotika, ktore mi nezaberali a nakoniec z CRP vysetrenia sa doslo na to, ze to mam virusove, odporucila mi teda vitaminy a vylezat. Stale to nepreslo, uz som z toho zufala, toci sa mi hlava, som slaba a mam problem jedlom, byva mi zle, pocitujem taky tlak na hrdle a casto potrebujem odgrgavat. Pri liecbe antibiotikami som mala aj reakciu na jedlo, na cestoviny so syrovou omackou, bolo mi z nich velmi zle. Strasne palenie na zaludku a na jazyku taky neopisatelmi pocit, ako by nieco stiplave a vzadu na chrbate pod krkom strasnu palavu. Co by si mi odporucil ako mam moj stav riesit? Vysledky krvi, moc i vytery z nosa i hrdla mam ok. Este cakam na jedny vysledky z krvi, budu asi o tyzden. DAKUJEM

redka

A tan vit d mas na akej hodnote ked mas hypovitaminozu d? Skus doplnit aj ten spolu s k2 ale toho dcka vyssie davky....

redka

Maria ked tak pozeram na ten zoznam lieciv, tak ta moze prehanat aj z nadmerneho prijmu horcika.. Mas tam magnerot a magne b6 dokopy 5 tabliet horcika.... Aj ked oba lieky maju inu formu horcika.. Neurolog vie co ti predpisal psychiater?

Alfa143

Ahoj RNG:
Chcel by som sa ťa niečo osobné spýtať, preto budem rád ak budeš so mnou komunikovať prostredníctvom e-mailu.
Napíš mi hocičo na môj mail
ignacz@azet.sk
aby som mal tvoj e-mail a mohol sa začať s tebou rozprávať.
Ďakujem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk