Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

Roman27

Dakujem RNG...

S tymi virusmi...to co si napisal je v porovnani s MMS ake ucinne na boj proti vyrusom? Co je prosim Ta z prirodneho take najsilnejsie a sirokospektralne na virusy? Ten betulin so si davnejsie riesil? Ono viem ze co sa tyka virusov tak na prvom mieste by mala byt imunita posilnena...ocistami...doplnenim potrebneho...vycistenim emocneho stresu...ale potrebujem aj daky 'samopal' zvonka na rozne patogeny...

menma

No vredy mi na endoskopii nenašla ale našla mi zapal v žaludku.. ktori asi mam aj teraz..

inak asi pred 3 dnami som si dal čaj rumanček kamilkovi a odvtedy ma asi 4x dost silno zabolelo v pravom boku čital som že to podporuje žlčník tak ma napadlo či to nemože byt niečo z tim.. lebo aj v januari mi našli žlč v žaludku vracia sa mi do žaludka a kôli tomu mam možno žltu a zelenu stolicu lebo je v nej žlč, čo mam robiť keď sa mi žlč vracia do žaludku?? neda sa to nejak zase dat doporiadku??

RNG

Chronicke menuju lekari to, co nevedia vyliecit. Ale hep C sa da vyliecit protokolom dr Berksona plus roznymi doplnkami zvysujucimi viralnu imunitu. Odporucam najma colostrum(15 gramov), chaparal(2 x 1 gram) a monolaurin( 2 x 5 gramov).

Roman27

Zdravim pan RNG

Chcem sa spitat na chronicku hepatitidu C sposobenu aj hepatickym virusom co odporucate prosim Vas? Zatial detoxikujem organizmus ocistou pecene...ale daco na ten vírus ucinneho co je?

Ďakujem za Váš čas

Roman27

Zdravim pan RNG

Chcem sa spitat na chronicku hepatitidu C sposobenu aj hepatickym virusom co odporucate prosim Vas? Zatial detoxikujem organizmus ocistou pecene...ale daco na ten vírus ucinneho co je?

Ďakujem za Váš čas

Roman27

Zdravim pan RNG

Ďakujem za Váš čas

Roman27

Zdravim pan RNG

Ďakujem za Váš čas

RNG

Rita , ahlienenie moze byt sposobene aj alergiami, aj viacerymi mikrobami odrazu.
Ja osobne nepredpokladam nic, a pouzijem vsetky mozne prostriedky, tj aj NAC, aj oreganovy olej, aj kvapky citricidalu do nosa pripadne ked to prijde velmi rychlo a su pri tom vysoke horucky, tak adresijem aj mozne virusy chaparalom, vyssimu davkami vitaminu C, monolaurinom aj colostrom. A nezabudnem aj na Quercitin, najma teraz, v obdobi vysokeho poctu plesnovych vytrusov a pelu vo vzduchu.

ritta12

RNG len ja neviem co mam pouzit pri Laryngitide, pretoze u nas to zacina najprv ze slaba nadcha, potom strasny suchy kasel, nasledne po cca 2 dnoch to prechadza do vlhkeho kasla a trosku syn este sopli. Niekedy mava aj horucky,ale teraz momentalne je bez nich. Neviem co pouzit ci Oreganove kapsule alebo Citricidal? Co je vhodnejsie na virusy? Kedze sa z toho syn do tyzdna dostane predpokladam ze nema bakterialnu infekciu,ale viralnu.
Dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk