Otázky na RNG

RNG

Fraxiparin moze sposobovat krvacanie, a nerozbija krvne zrazeniny. Nattokinaza nesposobuje krvacanie ani vo velkycy davkach, a vie rozbijat krvne zrazeniny.
Odporucam 2 x 4000 FU. Ale samozrejme rozhodnutie je na vas.

delphia

sestra ma komplikovanu zlomeninu clenka. objednala som jej nattokinazu od Now Foods. nakolko nemame osobnu skusenost s nou, ma obavy prestat si pichat fraxiparin. je ta nattokinaza naozaj bezpecna, alebo treba ju kombinovat s fraxiparinom? sestra ma 90 kil, ake je davkovanie nattokinazy na den. zatial ma kludovy rezim.
dakujem

RNG

EPA a DHA je dobre na nervovu cinnost, ale nepomoze ti spat. Na spanok su byliny ako, valerian, pastierska kapsicka a chmel(to kazdy pozna po vypiti piva).
L theanine ukludnuje a preto pomoze zaspat. Melatonin je priamo spankovy hormon, co telo vyraba cez den zo serotoninu pri silnom svetle a vyluci v noci, v uplnej tme a klude(destresovat!!!)

Nickname81

prepač nejde mi poslat ten odkaz na ten ryby olej Rybí olej 1000 mg - EPA + DHA 100+7tob zdarma hodi sa mi to?

Nickname81

Rng tak som myslel že čo by som si mal ako hlavne zadovážiť z lekarne keby si mi poradil:) lebo velmi sa chcem z toho dostat a byt zas normalny..ten rispen som od včera prestal brat (mal som to kvoli spanku) a dal som si včera melatonin( pol tabletky) išieil som spať asi 23:30 a zobudil som sa o 5 rano ale už sa mi nedalo zaspat...ten L-theanine je vhody? možem to uživať s tym melatoninom?..sa bojim aby mi ten melatonin zaberal aby som spaval normalne a hlavne mohol zaspat znova aj ked sa prebudim

RNG

Nuz stress a nedostatok mineralov spsobuje tetanie. Doplnok magnezia je spravny, ja by som doplnil aj draslik(kalium) pripadne aj sodik. A samozrejme by som sa destresoval a napravil spankovy cyklus. Zly spanok dlhsie ta moze uplne vyslabit . Viac pozri cez google pod mojim nickom na temach stres, spanok a tetania.