Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

redka

Pf2014 ak by si este mal zaujem o ten vitamin D3 10 000 IU tak sa mi ozvi... ide o to, ze som si to teraz naordinovala tak, ze beriem jednu tabletu kazdy treti den a ked to tak pocitam, vyjde mi to 360 tbl balenie asi na sto rokov :D a bojim sa aby som to stihla vyuzit do konca zaruky :)))...

RNG

Nickname, neviem ti to jednoduchsie vysvetlit. Ale risperdal je utlmujuca/ukludnujuca medicina, v mojom slovniku "oblbovak", ktora ma hromadu skodlivych postrannych ucinkpov, pozri na
www.drugs.com
Ak potrebujes lepsi spanok, pouzivaj melatonin, ak sa potrebujes len ukludnit, pouzivaj L-theanine
Oba su to neskodne ale ucinne doplnky.

Nickname81

Dakujem pekne za rady ale veľa vyrazom nerozumiem,mam len 18 takže mi to je trosku cudzie,totiž ja beriem pred spaním rispen (1mg pol tablety) keby mi to trosku laicky napises že co si Mam zaobstarať:)

RNG

PF, OK. Ja osobne nie som az na tolko zvedavy a konzervativne si rozne doplnujem, podla nazorov lekarov, co poznam z periodik uz dlhe roky.

RNG

Mickname, rozne priciny su na depersonalizaciu/derealizaciu. Ale vzdy je to spojene s nedostatkom nejakych neurotransmiterov alebo zamorenim. Takze odmoruj sa(enzymy absorbenty chelacia)a skus pbrat niektore prirodne antidepresiva, vo menia hladiny neurotransmiterov(5-HTP, extract so st johns wort, (davka musi obsahovat 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu), pomaha aj DHA a EPA, tiez lecitin, niektore antioxidanty(vinpocetine, huperzine gingkolidy) atd.
Nezabudaj na vitaminy C E D-3 a K-2, pripadne aj transdermalne dodavany horcik/magnesium a bor(borax alebo kyselina borita, davka 1 lyzicka 1% roztoku boraxu alebo kyseliny boritej)

RNG

Gabi som rad, ze aj ini zacinaju pouzivat taku cukrovo-olejovu pastu s citricidalom na zrychlenie hojenia a proti zapaleniu ran, ci vyraziek.
Napad na taku pastu vysiel od Dr Whittakera, co pouzival cisty cukor na hojenie bercovych vredov, druhi zase pouzivali kokosak na vyzivu podkozneho vaziva, a ja som to skombinoval s pridavkom citricidalu, co je vyborny konzervacny prostriedok ako aj silne antimikropbialna latka.

RNG

Nena, naozaj len odhadom to mozem urbit, kedze neviem koncentraciu betulinu, len ju odhadujem na 2 az 5% maximalne a vseobecne, spravy okolo betulinu sa aktivne mazu alebo presuvaju tak daleko, ze sa nedaju najst. Rusi pouzivaju 2 x 500 mg betulinu a tvrdia, ze taka davka je velmi ucinna. Porovnavaju to s ucinkom 7 az 10 gramov chagy, a aj okolo toho je dost malo informacii.
Betulin je aj tak tukorpzpustny, tj velmi zavisi od formy podania, nakolko sa vstrebava. Ja som to pouzival1 az 2 lyzicky tej tinktury(asi 9 gramov, pri 5% by to bola davkaasi 450 mg betulinu, zamiesanej do plnotucneho mlieka .A kedze nemam laboratorium na vyhodnotenie, co to spravilo s virusami vo mne a pecenou, tak ti mozem povedat len subjektivne, ze som sa po 3 dni tohoto citil lepsie.
96% alkohol je dostat bezne v obchodoch s alkoholickymi napojami, ja tu v USA to napr kupujem v polskom obchode.

PF2014

Ahoj RNG, čo si myslíš o teste na zinok z krvi? Jeden labák to v mojom meste ponúka, je to celkom lacné vyšetrenie. Posledné 3 týždne beriem zinok glukonát 25 mg. Zaujímala by ma hladina v krvi, ako som na tom. Len neviem, či sa na to dá spoľahnúť, už som v tom labáku videl testy aj na Vitamín C, selén, mangán, vitamín E a ešte ďalšie. Vitamín D užívam tiež už asi 3 týždne v dávke 10000 IU, bolo by aj to na čase zmerať.

Nickname81

existuje niečo na depersonilizaciu či derealizaciu? (či len čas?) spustilo sa mi to po marihuane diky za kazdu radu :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk