Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Lokes kyselina kaprilova/caprylic acid sa nachadza v kokosovom oleji asi v 8% koncentracii, preto aj kokosak odporucam. Najma pre ludi, co prestanu jest uplne sacharidy kokosak ich nahradi pri vyrobe nielen tepla , ale aj mechanickej energie.
V roznych zmeskach ale zialbohu malokedy najdes dostatocne davky roznych zloziek na klinicku ucinnost.

RNG

Orol obsah betulinu v bielej kore roznych briez je od 10 do 30 %. Ta samotna biela farba je ten betulin v nej a kedze je vodonerozpustny neodmyva sa z tej kory casom. Preto napr aj kanoe vyrobene z brezovej kory nikdy nenavlhne a moze byt na vode roky, hoci ma velmi tenke steny.
Dalsia vec, co ti alkohol vytiahne z tej kory je urcita cast taninov, co to zafarbia na hnedo. Tieto su aj vodorozpustne.

akme1

mám septickú yersíniovu artritídu, ktorú liečim od augusta 2014. Mám problém s uživaním suflasalazínu a prednisonu. Akoby nestačilo, mám naordinovaný jden krát týždenne metojekt. Po prečítaní vedľajších účinkov liekov hadam už ani nebudem schopná priniesť na svet dieťa, ktoré plánujeme. Môžem svojvoľne vysadiť lieky keď už nepociťujem bolesti klbov?

redka

lokes ak by si chcel am na predaj Candex - enzym na stiepenie "obalu" candidy... mam tekmer cele balenie... chybaju len 2 tabletky.. objednavane z iherbu tento rok... v zaruke...

Lokes

Zdravim RNG, vela ludi tu pise, ze ma problemy s kvasinkami, plesnami, hlavne candida.
Tyka sa to aj mna, stale mam biely povlak na jazyku, neustale som bol unaveny uz poobede som skoro spal, podla testov na sliny a vsetkych priznakov som spravne usudil diagnoza candida.
Momentalne, co mi pomaha zasadne(povlak zmizol) mam par dni GSE s originálnou patentovou latkou Citricidal 33%, na iherbe uz je nie, je tam iba gse bez citricidalu. Malo ludi vie odkial objednat original citricidal, ja som isiel cez britov highernature.com. (dufam, ze to nezmazu).
Ale momentalne som nasiel a objednal Candida Support z iherb. Je tam takmer vsetko potrebne, co opisujes na boj s candidou: Oreganovy olej, kyselina kaprylova + Pau d Arco + black walnut. Cakam na dovoz.
Myslis, ze to pomoze nahradi klasicke uzivanie oregan. a kokosov. oleja? + samozrejme pouzivanie probiotik a diety bez sacharidov. Ak pomoze, ozvem sa.

orol

Srdecne Ta podravujem velavazeny p. profesor, dovol mi otazku
-obsahuje vrcnna biela cast cortex Betula aj TERAZ V OKTOBRI betulin, presnejsie ma vyznam kôru aj teraz v oktobri tazit ?? P.s- chcem TERAZ urobit tinkturu (dvakrat som ju uz robil, ale z kôry tazenej na jar) a pytam sa preto, aby som zbytocne neminal lieh, resp. neurobil len zafarbenu vodu s placebo efektom :-o))

lumaraki

Ahoj, RNG.
Chcem si overit jednu vec.
Uzivam dopu od now. Bola som v tom, ze ma 60 mg ucinnej latky. No zda sa ze ju zvecsili, lebo pisu obsah 800 mg a 120 ucinnej latky.
Je to tak?
Vsetko si vybavujem sama a niekedy nemyslim
komplexne na vsetko s mojou slabou pametou.
Dakujem za odpoved, lumaraki.

RNG

Na alzheimera okrem uvedenych a ciastocne ucinnych a inych antioxidantov najucinnejsie boli velke davky vitaminu D-3, na zaciatku 3 tyzdne az 50 000 IU a pokracovat davkou 10 000 IU. Hladina vitaminu D-3 v krvi by mala stupit na 65 az 85 nanogramov na mililiter. Obvykle maju pacienti alzheimera pod 30 ng/ml
Odporucam brast aj vitamin K-2 v davke od 50 do 200 mikrogasramov, najma vo forme MK7.
Dalsi uspesny produkt, co odstranuje vapanate nanosy/kalcifikaty z mozgu je apoaequorin, znamy na trhu ako Prevagen
Je to bielkovina z morskych meduz, co viaze na seba kalcifiokaty a vytahuje ich z mozgu.
Z antioxidantovc odporucam najma vinpocetine(40 mg) huperzine A(200 mikrogramov) Gingkolidy (60 mg) vytazok z hroznovych semien(PAC 200 mg) astaxanthine(8 mg) a samozrejme vitaminy C(5 gramov) a E(400 IU)
Odporucam aj cistenie ciev lecitinom, 2 x 1 lyzica polievkova do tyzdna cisteho praskoveho alebo granulatu.
Pre ludi, co maju koagulacny test pod 2.5(INR) odporucam aj nattokinazu alebo serrapaptazu na zriedenie krvi, bezpecne, pripadne rozbitie krvnych zrazenin v tele uz existujucich. Davka potrebna na to sa ma nastavit tak aby INR po case citalo od 2.5 do 3.5

rng,mas vo vela veciach pravdu..no bohuzial na liekoch od reumatologicky musim byt,snazim sa to aspon kompenzovat prirodnymi doplnkami.dakujem za radu

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk