Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

drobnytrupik

Ďakujem pekne za odpoveď. Ona dlhodobo pracovala v práci s chemickou látkou Toluén, čo si myslím, že jej to poškodilo. a je nejaký spôsob ako túto škodlivinu dostať z tela von?
Vrelá vďaka.

RNG

Martin, tvoj mail nechodi, zialbohu. ked nechces pisat sem, najdi si napr cez google.sk pod mojim nickom a roznymi problemami ci uz stranky rng.nazory.eu alebo forum rng.jecool.net
Alebo tu uved svoju e-mail adresu

RNG

Nedostatovne tvorenie cervenych , bielych krviniek a krvnych platniciek zaroven ma koren v posdkodenej kostnej dreni. Dovodov na poskodenie je vela, od roznych chemikalii, cez zly traviaci proces, ozarovania, chemoterapiu, a dokonca ja premnozene plesne a candida. Tiez nedostatku B-9. B-12, med(Cu) a podobne, ale tie by skor poukazali na nedostatok cervenych krviniek, a nie vsetkych bielych aj platniciek.
Pozri na
en.wikipedia.org
Kazdu menovanu pricinu treba samozrejme adresovat inac. Ci uz doplnkom chybajucich zivin a vitaminov, alebo precistenie zamoreneho tela, alebo potlacenie roznych infekcii.
Kedze ma osteoporozu, kriticku, tak v prvom rade treba adresovat travenie(tj kyseliny , enzymy(traviace aj cistiace), mikrovlakniny,probiotika, doplnok mineralov na kosti a vitaminov D-3 a K-2)
Na posilnenie , narazove, by som jej dal 2 x 15 az 25 gramov praskoveho colostra(tekuteho 2 x tolko)aspon niekolko dni na "nastartovanie" a v pripade prinizkeho poctu krviniek aj transfuziu, ale cerstvej, plnohodnotnej, nie konzervovanej krvi, co aspon docasne problem vyriesi na par tyzdnov)
Dalej neviem, lebo nepoznam celu historiu, ale na virusove dovody su antiviralne doplnky, na plesne a candidy antimykoticke lieky a doplnky, a na zamorenia roznych druhov prislusne odmorovania. Na rakoviny rozne protirakovinne doplnky, najma enzymaticke cistenie, betaglukany a graviola, pripadne aj Chlorid cezia, co ucinkuje znacne rychlo najma na kostne rakoviny, ale aj ine.

drobnytrupik

Dobrý deň, poprosím o radu, tak ako mnohokrát, ste mi už odpovedali a pomohli. Dnes mame diagnostikovali chorobu - PANCYTOPENIA. Prosím povedzte mi prosím o akú chorobu ide presne? na nete som sa len dočítala že je to vlastne úbytok všetkých častí krvi. Jej obvodný lekár jej povedal len toľko, že má zle červené, biele krvinky a že doštičiek má strašne málo, že sa jej niekde strácajú. Podľa lekára má byť hodnota 150, pred mesiacom mala 105 a dnes mala 35. Má vraj strašne veľa železa, čo jej vraj poškodzuje pečeň, podľa ultrazvuku má aj zväčšenú slezinu.
Má silnú osteoporózu, a aj z toho dôvodu poškodené 2 stavce - doslova na rozsypanie.Okamžite ju poslali do nemocnice na interné.
Prosím Vás, poraďte mi čo ďalej. Čo sa dá preto robiť - aké doplnky nasadiť v akom množstve?
Ona brala dlhodobo tieto doplnky - betakarotén, vápnik - Horčík Zinok, Ascorutín, ďalej C.zera ( na alergiu od lekárky na pľúcnom), Striekala si do úst spray na astmu ( neviem názov - ale sú to kortikoidy), dlhodobo brala ešte nejaké lieky na osteoporózu. ja som jej dala ais pred 2 mesiacmi Cordyceps, čo jej aj pomohol na dýchanie, lebo jej znížili dávku toho sprayu. keď mala žalúdočné a črevné problémy ( kŕče, krv v stolici) tak som jej dala sladovku, medvedí cesnak a na odparazitovanie orešák a koloidné striebro.
Mohlo jej niečo z toho poškodiť tak, že sa jej vlastne rozpadáva krv? Dnes jej primár povedal, že sa jej v kostnej dreni netvorí niečo, čo by malo vyživovať vnútorné orgány.
Prosím o odpoveď a radu. Ak nemôžte písať názvy liekov, poprosím na adresu mailu - repkovakatka@pobox.sk. Vrelá vďaka

RNG

Iva, pricin na tuto podla lekarov "autoimunnu" chorobu je viacero uvedenych , najma zamorenia ortutou(plomby) a rozne lieky,najma silne zamorujuce chemoterapeutika, ale moj pocit je, ze su v tom nejak zamiesane aj virusy.
Tj zdoraznujem precistenie tela enzymami a absorbentmi, pripadne aj precistenie pecene protokolom dr Berksona a zvysenie viralnej imunity
Viac okolo toho pozri
en.wikipedia.org

RNG

Bleda stolica znamena malo zlci. Pre istotu by ti mali spravit aspon ultrazvuk na zlcnik, ci to tam nejak nie je zapchate kamenami.
Vtedy je samozrejme aj zvyseny bilirubin, lebo pecen nemoze poriadne vylucit zlc. A teda to vobec nemusi byt Gilbertov syndrom, ale zlcove kamene.

iva741

Ahoj RNG
Poprosim ta o radu pre moju mamu.Dnes jej urcily giagnozu LICHEN ruber planus.Mama ma ešte bezlepkovu dietu a odstranenu štitnu žlazu nasledkom nadoroveho ochorenia.

Peter_KE

Zdravím,

myslím, že by som mohol mať problém, ale zase nechcem robiť paniku. Určite sa chcem už objednať na gastro, ale obraciam sa sem ešte s otázkou.
Posledných pár dní mám zvýšenú plynatosť. Keby to bolo po nejakom jedle, tak pochopím, ale je to už asi 3-4 deň a dosť to aj zapácha. Stolica je tiež odvtedy taká jemnejšia, ale vôbec nie hnačka. Na toaleťáku som videl aj nejaké čierné bodky (strašne málo, to asi krv nebude?).
Tomuto stavu predchádzala bolesť brucha (takúto bolesť mám možno raz za rok, ak vôbec), ale ani nie kŕče. Po pár minútach to prešlo.
Neviem, z čoho to môže byť, lebo občas tú zvýšennú plynatosť so zmenou stolice mávam (stolica je už dlhodobo skôr taká zlatá, nie hnedá), ale bez bolesti.
Mám 21 rokov a pred pár rokmi mi na gastre oznámili, že zvýšený bilirubín mám kvôli Gillbertovmu syndrómu.
Môžu tieto "stavy" súviesť aj s týmto ochorením? Na váhe neklesám, chuť do jedla mám, občas až veľkú, takže fakt neviem.
S čím by to mohlo mať súvis?

RNG

zialbohu na sedivenie este nie su ziadne poriadne vyskumy, jedina zmienka v literature bol kedysi nedostatok cinu, ale to sa mi nezda ako jedina pricina. Takze zatial o tom nevieme vlastne nic.Moja zena osedivela niekedy okolo 25 rokov, mala nejaku mimoriadne stresovu situaciu a odvtedy si musi pravidelne farbit vlasy, lebo nechce za ziadnych okolnosti posobit prilis staro, hoci dnes uz ma na to vek.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk