Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Glukonar zinocnaty je OK, ale radsej pouzivam Bisglycinat.
Sodium selenite je anorganicka forma selenu, osobne pouzivam selen zo selenovych kvasnic(hig selenium yeast) alebo pre tych, co maju alergie na kvasene produkty je selenium symethicone a podobne, tj organicky viazany selen.
Uvedom si, ze v lekarnach pracuju farmaceuti a na farmaceutickej fakulte sa ucia len o chemickych patentovanych schvalenych liekoch , tj nie o potravinach ani potravinovych doplnkoch. Takze az na vzacne vynimky, co popri zamestnani aj postrane studuju tento odbor, ich rady su viacmenej laicke.

RNG

Perla, znackove oleje su obvykle drahsie. Ja osobne pouzivam antarkticky , ktory kupujem vo vacsich davkach, pozri na
krilloil.com
Tento olej z antarktickeho krilu je bohaty na astaxanthin a extremne cerstvy, tj nema typicku rybaciu vonu.

kajulka6

ahoj Rng, uzivam zinok a selen ale vo forme Glukonat zinocnaty a selen sodny, to co poradili v lekarni. Ty ale radis ine formy, ake a tieto co mam tie su zle prtoze sa nevstrebu alebo su chemicke? Dakujem za vysvetlenie

perla1

Dobre RNG dakujem, takze pre 4 rocne dieta je vhodnejsi Krill alebo Calamarine olej na vyvoj mozgu,alebo celkovo.
Pre seba si zaobstaram oba a budem striedat,tak to odporucas?
A aky je rozdiel medzi krill a neptune krill olej, je cistejsi alebo? Dakujem

RNG

Nick, sytenie krvi kyslikom sa da velmi jednoducho zmerat stipcom na prst, ktory ti povie presne kedy a kolko mas sytenie krvi kyslikom. Ja ho so sebou nosim vzdy najma na hory, aby som vedel, do akej vysky a namahy mozem ist bez zandlenia z nedostatku kyslika. Pristrojcek zaroven meria tep, ktory v mojom pokrocilom veku je uz limitovany asi na 135-140 uderov za minutu. najdes ich napr cez Google.com ked tam das slova "oxygen levels in blood meters"
Hlieny v plucach samozrejme znizuju absorbciu kyslika ale nakolko ti ten kyslik vystaci poznas len meranim koncentracie v krvi.
Ja ked mi to klesne na 80%, tak sa obratim spat, dole. Samozrejme najprv si sadnem, zhlboka dycham a pozriem, ci sa to nezlepsi Ked nie, tak pomaly idem dole, aby som neklesol pod 80%.

RNG

Orol , rastlina je znama ako red Yarrow, obsahuje trpciny, co zrazaju krv,a pouzivala sa najma na zastavenie krvacania ran. Tj zrejme neriedi krv
,ale naopak, zraza
www.examiner.com

RNG

Mamado, opakujem helikobakter sa da znicit doplnkami zinku na prazdny zaludok, najma vo forme Zinc carnosine, ako ma doplnok PepZin GI, ale osobne mam na bratovi vyskusanu koloidnu striebornu vodu, kde strieborne iony su ovela viac ucinne, ako zinkove.Brat pil 4 x denne 1/4 deci koloidnej striebornej vody na prazdny zaludok a za 4 tyzdne mal H.P znicene, co sa predtym 2 x lekarom nepodarilo pouzivanim 3 antibiotik a potlacenim kyselin.
Dobry je udajne aj monolaurin, 3 x 5 gramov, ale ten mam osobne oskusany len na virusoch, na ktore je mimoriadne ucinny.

matway

Ja žasnem....otravujete RNG s takými hlúposťami, že sa človeku niekedy až rozum zastaví!!!začnite niekedy rozmýšľať aj nad svojím životom v reály!!!!

Nick44

RNG to viem, ale zaujimalo by ma, či je problém, ked nedýchame tolko kyslíka, kolko by sme možno mali ako pri častom smrkaní alebo plytšom dýchaní. A či sa to da vykompenzovať pobytom na vzduchu s dostatkom kyslíka.

orol

Pozdravujem RNG

Dozvedel som sa, ze Achillea millefolium riedi krv

nemas nejaku dobru studiu, ktora to potvrdzuje

aky mas prosim nazor ?

Dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk