Otázky na RNG

MultiLevel

RNG, neviem ci mi budes vediet poradit, ale skusim..Lezala som na posteli, ked som si zacala uvedomovat, ze sa nejak viac zacinam skrabat na chrbte. Vstala som, dala som si dole tricko a podprsenku a zbadala som, ze vsade tam, kde sa mi dotykala podprsenka, ale aj snurka z pyzama, na tych miestach ma zacala pokozka svrbiet, vytvorili sa mi na nej cervene flaky, a kde tu akoby malicke vyrazky, nieco ako krupicka. Nerozumiem z coho to moze byt, mam to pod prsiami, pri podpazusi, na chrbte, ale aj na zadku...natrela som si to fenistilom a uzila zabudnutu tabletku, ktoru uzivam proti alergii (na palinu). Cez den som jedla len ovocie, polievku a teraz vecer som si dala dva kolace, ktore som uz davno nejedla. Nic nezvycajne som nekonzumovala. Nerozumiem preco som sa tak vyhadzala a chapem, ze pricin moze byt vela, skor sa chcem opytat co si o tom myslite...Obcas sa mi stava, ze ked sa poskriabem na nohach,, vytvori sa mi tam taka cervena vyrazka, ktora rychlo zmizne, ale takto silne som to este nikdy nemala...

RNG

Miroarski, nizkosachariodova alebo bezsacharidopva dieta sa nazyva ketogenna. Nou sa da do znacnej miery kontorlovat chladina cukru v krvi. Cukor sa da dost jednoducho odcvicit, rychla chodaz 1 hodinu denne ti narobi doslova zazraky.

RNG

Orol, kyselina salicilova riedi krv minimalne, a nijak nevie rozbijat krvne zrazeniny. Ani octan salicilatu=aspirin nerobi p nic viac, naviac rozpusta napr zaludocny maz, tj poskodzuje zaludocne steny a az 120 000 ludi v USA skonci rocne na pohotovosti s krvacanim do xaludka a criev, z coho 17 000 na to nakoniec dokonca zomrie.
Ci ho mozes pouzivat, ked mas zapchate koronalne cievy, to ti nepoviem. Ale mozes pouzivat lecitin aj 3 krat do tyzdna plnu lyzicu. nattokinazu a serrapptazu, aby sa ti netvorili krvne zrazeniny.

RNG

ED-manosa riesi len streptokoky v urinarnom trakte. Na streptpkoky v celom tele odporucam najma roztok citricidalu, kde aj ten dnesny slaby vo vyssej koncentracii je lepsi ako nic.Samozrejme aj odmaskovace ako NAC a serrapeptaza,
Na boreliozu je najucinnejsi extrakt z olivovych listov, davka oleuropeinu v nom musi byt 3 x 300 mg intenzivne, 2 x 150 mg dlhodobo udrzobne, najma pri borelioze a mykoplazmach to je dlhy proces. Este dlhsi je pri plucnych chlamidiach, kde by som okrem plnej davky oleuropeinu pouzival aj kvapky samenta, coumandy a banderolu.
A nezabudaj na mikrovlakniny a kvalitne probiotika, lebo tieto su schopne vyrobit viac obrannych latok, ako cele telo, teda ked si ich nasadis a podporujes rozmnozovanie cely zivot branim zmesi mikrovlaknin.

Miroarksi

Dobry denn RNG, prosim Vas chcem sa opytat, cital som niekde v diskusiách, ale neviem o tom najst nic viac. Preto sa chcem u Vas informovat, zistili mi, ze mam nabeh na DM2 preddiabetes. Cital som o ketogennej diete. Viete mi prosim poradit? Niekde som zahliadol, tu na tomto fore, ze ste drzal bezsacharidovu dietu, prosim aky je postup? Nezhorsilo sa Vám ? Aky máte nato názor? Som na diete momentalne. Dakujem

orol

Zdravim RNG - ( este k otazke z 11.6. o 16:41 a odpovedi zo dna 11.6. o 21:57)

Yarrow zraza krv, tak sa to uvadza vsade, OK.

-Znamena to ale, ze pri uzivani Yarrow budem mat potom v tele prihustu krv ??? Nerozumiem tomu, ale nedava mi to logiku, kedze viackrat som cital, ze Yarrow znizuje tlak a posobi proti infarktom a porazkam (zrejme kyselina salicylova a dalsie zlozky). Kde je teda pravda ?

-mozem alebo nemozem uzivat Yarrow, ked mam vysoky tlak 155/95 a upchate srdcove cievy? Jedna sa mi vylucne o to, ci mozem pri mojej diagnoze uzivat medikamenty, ktore zrazaju krv. Objasni mi to prosim, aby som to uz konecne pochopil a nech nezomriem sprosty, dakujem.

PF2014

Chcel by som si po prvýkrát objednať nejaké veci z iherb, stačia tieto veci na nejaké tie mikroby, a zápaly, keby som objednal tieto - extrakt z olivových listov, D-mannosu, sangre de grado, cumandu, NAC, serrapeptaza. Či to dokáže vykriť nejaké nákazy ako streptokoky, event. borelioza atď.

RNG

Verondza, samento nie je vyluh z vilcacory, ale specialny vytazok, kde cast TOA(tetracyklicke oxindolove alkaloidy) je kompletne vylucena, takze to obsahuje len POA(pentacyklicke oxindolove alkaloidy)
Podla lekarov davka 2 x 15 kvapiek Samenta ma ucinok asi podobny 18 gramom vilcacory(uncaria tomentosa, cat's claw) branym denne. Tj ten vyluh z 50 gramov v pol litri alkoholu by musela pit na 2-3 krat, co samozrejme je hlupost. Neviem, kto jej to poradil, ale iste nie lekar, co sa zaobera s potravinovymi doplnkami.
Extrakt z olivovych listov ma silny a lacny najma swansonvitamins,ktoreho silne 750 mg kapsule obsahuju 150 mg oleuropeinu, tj beries ich 3 x 2 kapsule denne, inytenzivne, 2 x 1 dlhodobo udrzobne.
Tie druhe ako coumanda a banderol najdes na Iherb.com
Ako dlhom je dost tazko povedat, to je individualne. Napr ja to beriem uz treti mesiac a hodlam v tom pojkracovat este nejaky cas. Bedrove klby mam uz v poriadku, aj kolena, ale este stale citim akusi neohybnost v tele, co moze byt sposobene aj kyselinou mocovou, ale aj mykoplazmami
Na kyselinu mocovu zacnem asi brat entericky baleny alkalizator, nakolko si doplnam kyseliny na travenie v zaludku, co mi celkove okyslije telo a teda sa mi zhromazduje iste v tele slabo vo vode rozpustna kyselina mocova vo forme ostrych krystalikov. A to sa da odstranit alkalizaciou, lebo napr mocovan draselny alebo sodny su az 100 krat tak dobre rozpustne vo vode, ako kyselina mocova a teda tak sa daju z tele vymyt.

verondza

dakujem rng,
samento je nieco ine ako alkoholovy vyluh vilcacory? mama uziva vyluh 50g vilcacory v pol litri liehu.je to uplne zbytocne? extract z oliv.listov od swansona si zozeniem a avokado tiez bude jest,to samozrejme nie je problem. ale neviem najst,co je coumanda a benderol.kde to zozeniem?
a ako dlho asi treba uzivat az 6 kapsli toho oliv.extraktu(tych 300mg oleuropeinu)? a ktore doplnky na regeneraciu klbovej hmoty su tu vhodne? dakujem ti velmi pekne za rady a cas. uz asi aj rok sem chodim pre mudrosti,ale stale z toho nie som mudra :-(.

RNG

Klby treba mazat proti vydieraniu, odporucam jest 2 avokada tyzdenne.
Zapaly klbov su z roznyc dovodov, ale najma z cinnosti mykoplaziem, tak ako to mam aj ja. Na to nepomoze nic ine, ako bojovat s mykopazmami, an co pouzivam extrakt z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu) a 2 x 15 kvapiek zo samenta, coumandy a banderolu. Nenamahaj sa to najst na Slovensku, to je zbytocna strata casu. A protizapalove, ako curcuminoidy, boswelin, obstreky kortikoidmi a ine sice zmiernia zapal a bolesti, ale nezastavia destrukciu klbov.
Tam treba adresovat pricinu, tj mikroby, co to sposobuju. A brat do[plnky na klby, co ti regeneruju klbovu hmotu, ktora je zrejme znacne vydrana.