Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

PF 2014, je to smutne na to pozerat, nuz ale pokial ludia veria svojim lekarom a pokial lejkari poznaju len schva;lene patentovane lieky, co ich jedine v skole naucili a pred ostatnymi alebo dokonca pred rozmyslanim o nioch ich zastrasili, tak sa to cele nezmeni. V USA uz samotni lekari pouzuivaju na 90% na sebe doplnky, ale ludom sa ich neodvazia pred strachom z prenasledovania predpisat, ani len otvorene odporucat.

olivia7

Dobrý deň, RNG chcela by som sa spýtať, čo radíte užívať pri oslabenej imunite pri základnom onkologickom ochorení, opakované streptokokové infekcie/ruža/, herpes zoster, chronicke bolesti /po operácii, odstránení nádoru na lýtku/.Pacient je po rádioterapii.

MultiLevel

Ahoj RNG, pred nedavnom som ti pisala ohladom uzivania Pagastanu konskeho. Byvalo mi po nom zle, tak si mi poradil, aby som ho podrvila a zmiesala do kremu a ten vmasirovala do pokozky. Ta tabletka sa vsak neda akoby rozdrvit na uplny prach, cize co si na pokozku nanesiem, to mi v zapati z nej aj odpadne, kedze su to vacsie kusky :D Preto som sa chcela spytat, ci by si mi mohol poradit nieco ine na rozsirene cievky, metlicky na stehnach. Mam dedicne krcove zily, plus sa mi na stehnach robia take cervene zilkove ciarky (nie su to strie). Dakujem :)

eminka

citala som , ze pri bolestiach je dobre na regenaraciu nervovych vlakien DHA. Objednala som Calamarine, ale pokial pride som zacala uzivat Omega3, kde je v 2tob. 360mg EPA, 240mg DHA, rybí olej 2000mg. Davky som uzivala , teraz treti deň 3krat 4ks. Popri vsetkym ostatnym doplnkom. Zapal v ramene krasne ustupil po dvoch dnoch, co je az neuveritelne. Neviem co bolo hlavne, ci serrapeptaza alebo DHA. Ale sem tam objavujem petechie. Co to moze sposobovat? Nie je prilis ta davka Omega3. Alebo mozem aj poskodit?

PF2014

Starkej som narátal 13 druhov liekov, zaujímavé,stále ich berie viac a viac. Pred pár mesiacmi zistili, že jedna oblička je prakticky v hrobe, teraz zase zistili, že sa jej rozpadávjú kosti, a takto to ide z mesiaca na mesiac, len nové a nové lieky a stav horší a horší. Pomaly už nemôže ani stáť na nohách, lebo jej je vždy zle, jedine pečeň ešte funguje, podľa krvných výsledkov, čo je na počudovanie,na tie tony liekov, ale ostatné orgány pomaly končia. Najradšej by som to všetko hodil do koša.

RNG

Eminka, boj proti virusom je cely zivot, boj proti mykoplazmam , ked sa premnozia je viac mesiacov, kedze tieto sa vedia dobre maskovat a schovavat v bunkach, kde bez odmaskovania ich nasa telesna obrana vobec neregistruje/nevnima.

RNG

Jozefe, nemusi to byt ani zranenie nervu z vyrastku, moze to byt nedostatocna viralna imunita a pre to premnozene nase bezne virusy v tele. Odporucam kazdemu dnes v case viralnych epidemii a coraz viac roznych virusov v nasich telach permanentne usadenych si zvysovat aktivne viralnu imunitu

RNG

eminka, kedze si uz taky zapal ma;la, tak mas v tele nejake mikrpoby, ktore ti tieto antimikrobialne doplnky zabijaju a trpes na uhunovu=herxheimerovu reakciu. Ta trva pokial je uhyn mikrobov velky a prestane po case. Mozes znizit davky, cim sa znizi Herx, alebo brat nejake extra enzymi a protizapalove latky, co to zmiernia. Odporucam najma serrapeptazu a curcuminoidy s bioperinom

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk