Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

Pri protiparazitickej kure je dobre brat aj mikrovlakniny, lebo sa telo odmoruje a tieto mikrovlakniny to do seba nasaju a vynesu von z tela.

mamado

RNG, ďakujem ti moc za rýchlu odpoveď.
O Serapeptáze som rozmýšľala, len som nevedela, či je dobrá, ale keď si mi to napísal, určite si ju objednám aj tú kyselinu na trávenie.
Popozerám na google čo si mi poslal a musím sa asi rozhodnúť čím začať.
ale asi začnem tými parazitmi.
Neviem, všetko naraz sa asi nedá, však?

Ešte raz ďakujem krásne.
A pozdravuje ťa môj synček Dodko.

RNG

Alex 15, nevidim ziadny dovod na dlhodobe 4 x do dna kvapkanie KS do oci. Na moj syndrom suchych oci staci obvykle raz denne trochu ostriekat tvar s otvorenymi ocami. Na zapal ako "pink eye" samozrejme treba niekolko dni kvapkat viackrat denne.
Argyria moze nastat len ked je toho striebra velmi vela, co 10az 30 ppm KS nema
Striebro telu nemoze skodit, lebo sa prakticky v tele neviaze na nic. Aj ludia, blazni co piju strieborne brecky a dostali do tela aj vyse 100 gramov striebra a maju kozu od toho celkom sivu a tak isto vlasy, su napriek tej bububu argyrii celkom zdravi.

RNG

Mamado, chronicky znamena len, ze ho lekari nevedia svojimi liekmi vyliecit. Zapal je vzdy sposobeny alebo zamorenim alebo mikrobami a parazitmi. A tie sa vzdy daju znicit, pokial pouzijes na ne spravny prostriedok.
Na parazity je napr protokol dr Huldy Clark, najdes ho aj na Slovensku, napr cez Google.sk pod protiparazitalny balicek, vyrobok firmy Jukl.
Na mikrobialne nakazy odporucam zvysovanie viralnej imunity, lebo to mozu byt nase vlastne premnozene virusy(pozri cez Google.sk pod rng herpes ako na to) mozu to byt rozne bakterie, ktore su atb rezistentne, na to by som poradil pit roztok citricidalu, mozu to byt ine maskovane infekcie(biofilmy L-formy...), ktore treba najprv odmaskovat(NAC, serrapeptaza) , aby sa dali znicit ci uz vlastnou telesnou obranou, liekmi ci antimikrobialnymi doplnkami, Mozu to byt aj kvasne infekcie a plesne(ako na to pozri napr v teme rng, candida). V kazdomm pripade ale nakaza sa do pankreasu musela dostat odniekadial, a teda presla cez nedostatocne kysly zaludok a nakazila creva aj pankreas. Tj potrebujes doplnat kyseliny, nielen enzymy, a brat hodne mikrovlaknin a nasadit si kvalitne probiotika, lebo tieto dobre rozmnozene nam produkuju az 70% vsetkych obrannych latok, co ma telo k dispozicii. Takze ich nesmies nicit pouzivanim atb podla moznosti a ked si uz nuteny pouzit atb, tak si ich musis co najskor obnovit v crevach, inac je telo velmi oslabene v obrane proti roznym mikrobom.

Alex15

Zdravim RNG, už aj ja som si kupil kvapky koloidného striebra, ale je to naozaj bezpečne aj ked si to človek kvapka 4x denne do očí? Nemoze vzniknuť nejaká lokálna argýria, zvyšený očny tlak, ukladanie alebo poškodenie očnych buniek? Lebo neviem, ako sa z povrchu očí može striebro dostať preč a ked je tam dlhodobo, či nespravi viac škod ako užitku. Predom dakujem za odpoved.

mamado

Prosba pre RNG.
Veľmi pekne ťa prosím o radu. Mám diagnostikovanú Chronickú pankreatitídu. Držím nízkotučnú diétu a s každým jedlom užívam enzýmy Kreon. Mávam veľmi silné bolesti, pri každej kontrole mám zvýšené Amylázy a Lipázy. Dávam si Aloe, Jačmeň, teraz som si objednala Chlorelu.
Vraj mi odumiera pankreas a dosť sa
bojím, nakoľko máme v rodine úmrtia na rakovinu zažívacieho traktu. Prosím ťa RNG pomôž mi čo mám ešte urobiť preto aby sa mi zdravotný stav zlepšil.
Ďakujem a teším sa na tvoju odpoveď.

viper3000

Ano mas pravdu tej kyseliny (alebo zlce) bude asi menej lebo aj v stolici mam nestravene zvysky.Este som sa chcel opytat na tu mastychu(ci mastichu)ze ci nevies nieco ohladom tohoto na HP.A potom som chcel este vediet ktora ta voda s koloidnym striebrom je dobra a kde mi ju odporucis kupit(cic cez tvoju strankua alebo kde) ak to neches napisat sem mozes mi poslat aj email na viper3000@azet.sk. Dakujem za pomoc.

RNG

Inac ked mas zvierac v poriadku, tak ti reflux musi sposobovat tlak plynov zo zaludka, ktory ti ten zvierac nasilne otvori. No a plyny v zaludku sa mozu vyvijat len z kvasenia a hnitia, a to moze nastat len pri nedostatku alebo prilis zriedenych zaludocnych kyselinach.
HP neprodukuje ziadne plyny, pozri na
en.wikipedia.org
akurat potlaca vyrobu kyselin, kedze napada zaludocne steny a teda aj parietalne bunky, co kyselinu vyrabaju.

RNG

viper, helicobacter pilori je bezna bakteria v zaludku, ma ju 20% deti a az 50% ludi okolo 50tky. Vacsine nijak neskodi, lebo ma telo dost obrannych latok(probioticka flora)takze tuto bakteriu znacne potlaca.Zialbohu atb probioticku floru znicia, takze ked ti dokonale nevynicia HP, tak sa ti to v zapati vrati.
HP sa da potlacit aj napr ionami stribra(koloidna strieborna voda) aj ionami zinku (pepZin GI) a pravdepodobne aj inymi antimikrobialnymi v kombinacii s odmaskovacmi, ako je NAC a serrapaptaza, pripadne aj ine enzymy. Niektori lekari tvrdia, ze aj monoglyceridy napr laurickej kyseliny su nan ucinne, inac Lauricidin/monolaurin odporucam najma na virusy.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk