Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

MMS su silne oxidatory, ktore vedia znicit kopy mikrobov aj rakovinnych bunioek. Ale su to chemikalie, nie potravinove doplnky.
Na vzdusne alergie odporucam najma quercitin, 3 x 500 mg, ale aj boswelin(2 x 500 mg) a serrapeptaza mozu pomoct.
Na histaminovu intoleranciu pomaha len brat enzym, co tie drazdive bielkoviny rozlozi(histame, daosin), alebo sa snazit vyhnut kvasenym a necerstvym potravinam, lebo najma kvasne a plesnove mikroby su zdrojom tych bielkovin, co v nas vyvolavaju reakcie , lebo ich nevieme poriadne rozlozit a zamoruju nam telo.

RNG

Martinsos, lugol sa nemoze pokazit. Davaj si ho pravidelne pod pazuchu.
Nepozeraj na mena znaciek ale len na obsahy a ceny.
Na kosti je hromada doplnkov, musioa ale obsahovat najlepsiem organicku formu zmesi mineralov(Ca, Mg, Zn, B,Sr)v spravnychu pomeroch na kosti, plus vitaminy D-3 a K-2, lebo bwez nich sa to nemoze absorbovat a zabudovat.

nikita32

RNG potrebujem opäť raz radu či informáciu neviem ako to nazvať. Liečim sa na histamin. intoleranciu. Rok dietujem,beriem vitaminy a doplnky, ktoré si mi odporučil.Stav sa mierne zlepšil. Najnovšie sa ku mne však dostavaju informacie o MMS1 a MMS2, čítala som diskusie, recenzie ,ale mam zmiesane pocity.Pomáha aj pri histamin. intolerancii?pri alergiach na pele, travy?je to vlastne všetko o MMS pravda alebo ďalší marketingový ťah na ľudí?

martinsos

RNG chcem sa spýtať , mám doma vápnik+horčík+zinok , no dočítal som sa od teba , že uhličitan vápenatý nieje vhodný hlavne na trávenie je to tak? Potreboval by som ešte niečo na kosti , lebo ako beriem prednison tak ma strašne bolia kolená a členky. Je niečo z iherbu , čo by sa dalo použiť?

(To čo mám doma ten vápnik som sa nechal dobre teda oklamať samé éčka , však dr.max = penta ...)

martinsos

A ešte by som sa chcel spýtať či táto serrapeptáza: Source Naturals, Serrapeptase 120 Vegetarian Capsules je taká istá ako tá od DR bests(120tisic) , lebo tá čo budem mať mi víde na mesiac a potom by som objednal z healthdesigns , so zľavou by som sa vošiel do 22e. (Skúšam si už tak robiť aj objednávky z iherbu) Akurát ta serrapeptáza by do ničoho bez dph nevošla tá od DR bests , tak či touto by sa to dalo nahradiť , alebo radšej priplatiť.

A vitamín keby si chcem kúpiť 21st Century Health Care, E-400, 110 Softgels takýto by bol v pohode?

martinsos

Ešte by som sa chcel spýtať , mám doma 1% lugolov roztok , mám si dávať aj ten? Len nejako moc zčernal , keď som ho kupoval bol ešte červený teraz je čierny skoro , tak neviem či je to ešte použitelné.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk