Otázky na RNG

martinsos

A to si dávaš celú dennú dávku do toho pitia? Nezhustne to moc ? Inak si chcem dávať tiež do pitia C vit a draslík , koľko gramov draslíku by si mi odporučil? (pri prednisone sa všetok odplavuje tak asi viac ako 2 g?) neviem koľko je hranica draslíku aby som sa nepredávkoval zase.

Ďakujem

RNG

Ako som povedal viackrat, ja si davam mikrovlakniny do vody, ktoru nosim zo sebou a cely den z nej pijem. Pripadne do nej pridam aj vitamin C, MSM a ine doplnky, podla potreby.Casto to ochutim koncentrovanymi nesladenymi ovocnymi stavami, najma kvoli obsahu antioxidantov a ovocnych kyselin, ktore su dobry chelator v tele.

martinsos

Aha takže mi to vychádza pol litra na cca 2 čajové lyžičky (9+-g) (beriem 2x2lyžičky denne čo je cca 18g) pil som 3 dcl. Od zajtra teda pridám vodu. A treba to okamžite naraz zapiť pol litrom však?

martinsos

JJ určite to musí trvať kým sa to napraví , keď si zoberiem že mám 7 rokov zdevastované črevá :-/ Len som sa radšej spýtal či niečo nerobím zle :) Tak tie 3 dcl stačí zapiť tie mikrovlákniny?

Ďakujem

martinsos

Rng ja to robím tak , že tie mikrovlákniny v jogurte zapijem ešte 3dcl vody stačí to či mám ešte pridať? A stretol si sa už s takýmto , že začali s bratím vlaknin a probiotik ľudia viacej behať na wc? Je to niečo ako počiatočný detox čriev , že sa to musí celé vypratať dobre? Alebo len skratka potrebujem brať ešte aj tie ďalšie doplnky čo zatiaľ nemám doma a až potom môžem čakať , že sa zníži počet stolíc?

Ďakujem.

RNG

Simka, na napuchanie je velmi vela roznych pricin, od roznych zapalov,infekcii, zamoreni, az po poruchy ladvin. Dokonca aj nedostatocne pitie a presolovanie to moze sposobit.

RNG

Martinsos, normalne je 2-3 krat stolica maximalne a na tolko sa ti to po case musi napravit. Nezabudaj pit dostatok vody, lebo mikrovlakniny do seba nasaju az 50 nasobok svojej vahy vody a ked nepijes dost, moze ta zapiect. Tiez prilis tvrda stolica nerobi dobre konecniku

simka111

chcem sa spýtať, že v čom može byt problém, ak sa ráno a stáva sa mi to dosť často budim opuchnuta na tvári, hlavne oči, mam ich opuchnute a take male a tiež nos... citim to už po prebudeni, kedy mam pocit akoby som mala nafuknutu tvár, može isť o ľadviny ???