Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

RNG

ascorbil acid je mi neznamy pojem. Ascorbic acid je kyselina askorbova.
Ascorbil palmitate je skratka pre ester C palmitate, tj tukovorozpustny ester C. Ked sa prebojuje cez zaludocne kyseliny a absorbuje v crevach, ulozi sa v tukoc, najma v podkoznych a v tej forme tam vutrva velmi dlho, na rozdiel od askorbovej kyyselimny, co ma polcas trvania v tele pol hodiny az hodinu maximalne.
Vodorozpustny ester C sa v tele zdrzi vyse 5 krat tak dlho, takze jeho ucinok je podstatne vacsi, ako kyseliny askorbovej.
Ester C je umelo vyrobena molekula, ktora sa ale bezzvyskovo postupne rozpada na askorbat vapenaty, tj prirodnu formu kyseliny askorbovej.

RNG

Ak nepoznas nijak rozdiel medzi molekulou syntetickou a prirodnou, tak ani telo ho nemoze poznat.
Remineralizovanie tela sa robi doplnkami na kosti, kde je spravna forma a pomer mineralov na absorbciu a zabudovanie. Plus potrebne vitaminy D-3 a K-2.

RNG

Isotretinoinu beries ovela masivnejsie davky, nez ekvivalent 10 000 IU vitaminu A co je len 3 mg
A vitamin A je potrebny na hojenie koze,kdezto umela skodliva chemikalia isotretinoin nie je potrebny, prave naopak zamoruje telo a tym skodi. Mozno, a to je len moja sukromna teoria, dokonca ako dost podobna chemikalia vytlaca vitasmin A z tela
www.ncbi.nlm.nih.gov

vtamin a

ešte by som mal jednu otázku no tentokrát ohľadom C-ečka, ktoré v určitých dávkach podporuje kolagen spolu s ďalšími doplnkami, ktoré si spomínal inde... je výhodnejšie brať ascorbyl palmitate alebo ascorbyl acid na podporu kolagenu?

skrutka

ja sa chcem tiez spytat ze aky je rozdiel medzi tymi syntetickymi molekulami a prirodnymi. a este co je to remineralizovanie kosti akym doplnkom sa to robi.

vtamin a

ahoj RNG, chcel by som sa spýtať, či môže užívenie vitamínu A 10000IU denne spomaliť hojene rán... pýtam sa to, pretože umelý isotretinoin(roaccutane) spomaluje hojenie rán, platí to aj u takýhto dávkach vitamínu A? alebo práve naopak takéto dávky A-čka podporujú hojenie kože a tvorbu kolagenu?
Ďakujem

RNG

Chelaciu robi v USA desiatky tisicov lekarov, niektori cez IV ale vacsine ovela pomalsie pouzivanim bezpecnych ustne podavanych chelatorov.
Najcastejsie sa robi branim EDTA, alebo jedenim cilantra a inych zelenych.
Pri chelacii sa z tela vyberaju nielen tazke kovy, ale aj Ca, Mg , tj po chelacii sa treba remineralizovat.
Ja osobne som sa cheloval rano(1200 mg EDTA) a na noc remineralizoval doplnkom na kosti

skrutka

pocuvaj eng strasne ma napadaju v teme vitamin c intravenozne, nezostala na mne nit sucha, ako im mam vysvetlit ze damian je lekar aj doktor kroiss je lekar.... ved to je na hlavu aby dvaaja ludia studovali rovnake veci, a tvrdili rozne....rng prosim ta ak mozes pridaj si ma na skype dobravila30. podla mna solomon vobec tie pokusy na zvieratach robit nebude tuto zimu, a ja ich robit budem aj ked na vlastnu past. nebudem ta otravovat na tom skype prisaham

RNG

Noni je superovocie, ale so spruznovanim alebo cistenim ciev nema skoro nic spolocne
Aloe vera podobne, je hojiove posilnujuce, dlhodobo brane zvysuje imunitu male nespruznuje cievy nijak podstatne. na to sa musis obrqatit na rozne antioxidanty, lecitin a lipaza na cistenie, pripadne chelacia na odburanie mineralovych zloziek v nanosoch na krehkych cievach.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk