Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázky na RNG

RNG

Majecx, neviem, ale silne pochybujem. Mozu sice obsahovat hormony na upravu, ale nie enzymy na odburanie/odstranenie.

RNG

Bez denzometrie nemozes vediet, aku mas hustotu kosti. Ae aj denzometrie je dost nepresna, takze na to by som sa uplne nespoliehal. Dobre travenie, dostatok zelenin a pestra kvalitna strava je najlepsia rada, co moze ludom dat. Doplnky prichadzaju do uvahy len ked nieco citelne hapruje v tele. Dost caste je zle travenie, nedostatky roznych vitaminov , napr D-3 a K-2, ktore su nevyhnutne na absorbciu a zabudovanie mineralov do tela, preto casto odporucam niektore doplnky na prevenciu ako jod zinok selen vitaminy C E D-3 K-2 a samozrejme nikrovlakniny a probiotika a toto odporucam vlastne kazdemu, lebo aj napriek dobrej a pestreej strave tieto v nej dnes chybaju v dostatku podla najnovsich vedomosti(tj nie podla archaickych odporucenych dennych davok z roku 1948, ktorych sa dodnes oficialne lekari zatate a spiatocnicky drzia.)
No a odporeucam kazdemu sa stranit co najviac priemyselne znicenym potravinam a roznym zamoreniam, ako postreky na ovocia a zeleninu na zachovanie "cerstvosti" atd.

PF2014

A ešte sa ťa chcem spýtať, čo vlastne všetko pôsobí na zdravie kĺbov?? Alebo čo by som mal zlepšiť, aby sa tie kĺby dali trochu do poriadku?? Lebo brať glukosamín, MSM, a chondroitín ma asi nespasí, aj keď to budem brať donekonečna. A bývala ortopedička vedela pchať do mňa len NSAID, alebo ibalgin a podobne. A momentálne novší ortopéd má trochu viac rozumu a aspoň mi odporúča kĺbovú výživu dlhodobo, a nepchá do mňa lieky.

PF2014

Mňa by zaujímalo, že vlastne ako mám zistiť, či mi na kosti chýbajú minerály a tak, lebo beriem glukosamín, MSM, a chondroitín, a z krvi sa nedá zistiť asi nič, teda určite nie vápnik a podobne, a denzitometriu mi ešte neodporučili.

RNG

Na cysty su entericky pokryte silne enzymy, ako napr pancreatin, tiez treba brat yam a DIM, na upravenie hormonov, co jej tie cysty sposobili. Odporucam zaroven brat aj jod a selen, lebo tieto tiez prispievaju ku tvorbe aj cistiacich enzymov.

majecx

Zdravim,mam prosbu kde kupim vaginalne tampony tie z cinskej mediciny,priatelka ma ist na operaciu cysty,snazim sa najst nieco co jej pomoze a na operaciu nebude musiet ist.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk