Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Otázky na RNG

januska444

Ďakujem za odpoveď. A ako dlho mám užívať yam, dim a pancreatin? Možem ich užívať aj s vitaminom e 400mg.

RNG

Perla, to su vsetko povolene plnidla, e-cka, ale nase telo ich nepotrebuje, tj ja osobne sa im co najviac vyhybam.
Najucinnejsie z bioflavonoidov su hesperidin a najma diosmin, a najucinnejsia forma vitaminu C na ustne branie je ester C, na kozu je to ester C palmitate, tj tukorozpustna forma, co si mozes pridavat do kremov alebo si vyrobit sama kremy len z potravinovych doplnkov, tj 100% prirodne, ktore tym ze sa dostanu cez kozu zarovren vyzivuju a ochranuju kozu a podkozne vaziva. Viac najdes napr cez Google.sk pod rng, prirodna kozmetika, kde popisujem niektore zmesi, co si sam vyrabam uz roky.

RNG

Kajulka, zatial nevie nikto presne povedat, co je za vitiligom. Ja len presdpokladam, ze to moze byt nieco viralne, v mensich mnozstvach a lokalne. Takze to, co tu tlacim , aby si ludioa z roznycy dovodov zvysovali viralnu imunitu a precistovali twelo, podporovali samozrejme aj stitnu zlazu doplnkam,o jodu a selenu moze byt na to naprava.

Jozefe

RNG ak má mastná pleť príčinu v hormónoch môže potom užívanie yamu pomôcť u mužov?Môže sa to braním disogeninu nejak upraviť resp. znížiť vylučovanie séba?Nechcem brať vit. A vo velkých dávkach.Vďaka

perla1

Rng ahoj, chcem si kuput Rutin na cievy,pretoze mi praskaju, doktor povedal ze mam Vaskulopatiu, aj rumpel leeds test som mala pozitivny. Mam take drobne cervene bodocky po sebe. Z coho to neviem, kdeze aj C vit.uzivam, zdravo sa stravujem... nasla som Rutin ale okrem toho obsahuje aj toto plnidlo: fosforečnan vápenatý; látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý; rutin, stabilizátor: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hydroxypropyl methylcelulóza, stearát hořečnatý
Vyzera to ako chemicky kokteil,je tam nejaka prisada zla?
Odporucas brat vlakninu na cistenie tela, je na trhu nekaja zmes toho co odporucas, cez tie citrusove pektiny,arabinogalaktin,inulin,
psyliun? A to psylium a inulin cistia len creva a cit. pektiny a arabinog. cistia aj creva aj krv, ci tie skor cistia krv a telo?
Dakujem pekna za odpovede

kajulka6

Dakujem za vysvetlenie Rng, este sa spytam na tie biele flaky-vitiligo, spomynas ze to asi sposobuje nejaky virus, nevies aspon zhruba aky je to?
A mojej mamine sa tiez porobili biele flaky po kozy, ale vitiligo to nie, ma znizenu funkciu stitnej zlazy a endokrynolog jej povedal ze to z toho, moze to byt pravda? Presne tieto biele bodky sa zacinaju vytvarat aj mne a neviem co je za tym, mas typ na nieco?
Dakujem

RNG

Umele hormony skor skodia nez pomahaju , su aj pricina roznych problemov od cyst az po rakovinu prs. Na znizenie prolaktinu tj na otehotnenie sa vyborne osvecuje pouzivanie yamu, kde davka ucinnej latky, diosgeninu ma byt okolo 200 mg denne, co najdes v 5 kapsuliach yamu, standardizovaneho z firmy Swansonvitamins.com
Na cysty hormonalneho povodu je treba si tiez yamom upravit hormony(znizit estrogenicke hodnoty) a pouzivat napr DIM(2 x 100 mg) a entericky pokryty pancreatin na ich odburanie.Davka je 2 x 6000 mg ekvivalent, co najdes v 2 x 4 tabletach Pancreatinu firmy Swansonvitamins, pod menom Panreatin, tripple strength, 4 x

januska444

Dobrý večer, chcem vás poprosiť o radu mám endometriózu. Som rok po laparoskopii a polročnej liečbe zoladexom. Hneď po zákroku sa mi spravila opäť cysta (4cm), ktorá má momentálne 2,2cm (po liečbe).Teraz beriem 3 mesiac clostylbegyt+pregnyl, nakoľko sa snažím otehotnieť.Chcela by som vás poprosiť o radu,ako by sa dalo s endometriózou bojovať. Či je možné niečim čokoladové cysty rozložiť? Čítala som v jednom vašom príspevku o pancreatine. Ďakujem za odpoveď

RNG

kajulka, lekari nevedia o doplnkoch nic a naviac siria medzi nimi rozne falosne spravy. Biele flaky na kozi su sposobene poruchami melaminu, na com ma hlavnu ulohu pravdepodobne niektory s virusov.Odborne to nazyvaju vitiligo a zatial oficialne nevedia ani priciny , ani ako proti tomu.
Nattokinaza aj serrapaptaza su potravinove doplnky, ktore by mohli zakazat v USA len keby im nasli nejkake skodlive ucinky. A nasa FDA sa velmi snazi nieco najst na akykolvek potravinovy doplnok, najma na tie co konkuruju jej "chlebodarcovi", farmacii.
Ale kedze nic nenasli za dlhe roky, tak si clovek moze byt isty o ich bezpecnosti a neskodnosti. ja osobne by som bez nich nemohol byt, lebo mam vvysenu tendenciu vytvarania krvnycy zrazenin, trombov a bez pouzitia tuychto enzymov, co nielenze bezpecne riedia mkrv ale aj rozbijaju krvne zrazeniny ako fibriny a tromby bez akehokolvek nebezpecia krvacanlivosti ani v ovela vyssich davkach, ako sa bezne berie

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázky na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk