odhalenie nevery

normalna

mam niekolko rokov fungujuce manzelstvo no napriek tomu mam aj milenca s ktorym si uzivam ako pubertacka , naco doma kazit co mama tym , ze nieco poviem , k comu by to bolo komu by to prospelo ? takto je to fajn. ja si to vychutnavam a dokazem sa pritom potom pozriet aj manzelovy do oci......

nada

je mi zle z tych co vravia zatlkat vam by sa pacilo keby vas niekto podviedol a nepovie vam tho ??? myslim si ze nie a ze dotycny si ma pravo vybrat nie? a nie vzdy je tho thak ako pisal pepe nech je ako chce ked lubis neranis druheho a ked uz sa tho stane a nepovies mu tho nelubis ho si len obycajny zbabelec co mysli na seba a nemiluje

pepe psycho

Ak chceš aby sa ti rozpadol fungujúci vzťah, tak to povedz partnerovi. Ak si myslíš že ti odpustí... ale na takéto veci sa nikdy nezabúda. Ak aj ostanete spolu, bude to stáť za prd. Ak doteraz ti veril a nepýtal sa kde momentálne si a čo robíš keď niesi s ním... jednoducho jeho pohľad na teba sa zmení a ak vo fungujúcom vzťahu bola dôvera, tak na ňu zabudni. Už navždy tam budú z jeho strany pochybnosti, ktoré začnú Váš vzťah nahlodávať, a hlodať budú pomaly, ale isto. Z takéhoto šoku sa partner vzpamätáva niekoľko týždňov až mesiacov a partnerská komunikácia stojí za nič. Darmo mu budeš vysvetľovať že miluješ len jeho aže to bol obrovský omyl a že už si na to prišla atď.

Občas sa stane, že na firemnom večierku alebo kdekoľvek dôjde k nejakému flirtu, avšak každý kto má skvelý a fungujúci vzťah skončí len pri nezáväznom flirte. Podvedený partner zábrany nemusí mať a pôjde do toho už len z pocitu dorovnania skóre.

Ak si to oľutovala a teraz sa trápiš, je to daň za sprostosť, ktorú si urobila. Časom to prejde. V žiadnom prípade sa nepriznávaj, pokiaľ ti na vašom vzťahu záleží, a modli sa, aby sa to partner nedozvedel.

bežky

Podviedla som v absolutnej opilosti a neprezradila som, pretoze nech to znie akokolvek alibisticky - ja si to NEPAMATAM, len som sa to dozvedela a pre mna som to proste nebola ja ale daka sprosta ozrata krava... Ked sme sa rozisli, povedala som mu to (ako nie z jedu, len tak som uz chcela byt uprimna a on mi povedal, ze jemu sa stalo to iste , ked bol zhuleny a sranda - stalo sa to priblizne v tom istom mesiaci... sme sa aj zasmiali a zhodli v tom, ze keby sa to v tom case dozvie, asi by sme sa rozisli a takto sme este par mesiacov mali pekny vztah... je to zlozita tema)

moniiika

pre chlapa je to najponizujuce ked mu je zena neverna...no a keby to urobil mne mopj priatel nemame sa viacej o com rozpravat..no po niekolkych rokoch manzelstva alebo po niekolko rocnom vztahu je to u niektorych zriedkave, ze neveru dokazu odpustit..no ked sa to stane raz stane sa to viackrat..moj nazor

mandarinka

ZATLKAM,ZATLKAM a nikdy nikoho zle nehodnotim.MAM 10 rokov manzela,krasne deti,ale manzel ma vlastny zivot.JA som sa rozhodla taky tak.MAM o 5 rokov mladsieho milenca a prezivam momentalne krasny romanik.LUBIM ho,ale rodinu nechcem znicit.NECHAM si to pre seba a prave som to prezradila bez nejakych vicitiek svedomia.