zožrala som čo som nemala a chcem odísť navždy z tohto sveta

Príspevok v téme: zožrala som čo som nemala a chcem odísť navždy z tohto sveta
smrť-tak krásna

zožrala som dve kúsky vianočky s hrubou vrstvou masla,jednu žemlu,jeden keks,a dve hrube kolieska slaniny..
najhoršie je,že nemôžem zvracať.snažila som sa nejesť dnes,okrem obeda som vlastne nič nemala-ten som musela.potom prásk..hetno som zožrala.ja chcem zomrieť.som tučná.nechcem žiť s takým hnsuným telom

evcca

ver mi netoci,to je len nazor tvojej choroby, mas asi problem s jedenim, ako pises o pocitoch z jedla. a z jedneho prejedenia nepriberes, rozpravaj, das takto von negativne pocity. jedlo nie je negativne.

lucia87

toto ked ja dam na veceru, necham chvilu stravit a potom dam dake brusaky a kalanetiku a hotovo. Spalene! Pocuj, kamoske strasne pomohlo, ze zacala extra vela citat o zdravej strave a zacala sa stravovat zdravo, chodit do posilky, male prehresky sa potom schvovaju, spalis ich. Zacni robit daco, co ta bavi a zvysi ti to trosku sebavedomie, zacni malovat, fotit, objav v sebe daco skryte. Tazko sa mi ta chape, ale predstav si, ze su ludia, ktorym par kil navyse neuveritelne pristane!

moniqa87

smrť-tak krásna, tebe sa vazne viac pacia tie vesiaky behajuce po molach ako normalne zeny? kolko vazis a merias?

moniqa87

a preco je to pre teba take dolezite?
00001 co sa deje aky mas problem, vyrozpravaj sa, mozno sa ti ulavi, napis aky mas zivot

smrť-tak krásna

niesom miška :((
evík svet sa netočí o chudosti?áno točí premna áno premna je to veľmi dôležité :((

00001

no to je problém......
mám len 20 rokov a skurvený život, sama som si ho zničila, môj psychiater je divný a keď som bola dnes pri ňom tak som mu zrejme nepovedala dosť jasne že sa chcem zabiť. do rána si chcem podrezať žily....