ako najst TEN SPRAVNY OTVOR ;P

kacenka1919

garfasko, s tebou je sranda, este sa na nas urazi chalan, ale nema kam zabludit ak nebud teda napr. v 69 a on jej fakt povypichuje oci a usi :P
Mylsim, ze po tvojom opise by to mohol zvladnut, aku mu davas sancu? :P

gill

ja sa bavim konkretne na tomto asi najviac:D buxanto dojdi si pre ucebnici anatomie tam zistis kam to mas dat neboj len jej to nevpal do mocovej rury

garfas

vies odkedy som objavil toto forum chodim sa sem bavit na sprostych otazkach...co je vacsina. Ale najdu sa tu aj smutne pripady :( bohuzial

garfas

mno tolko isto kolko dotycny clovek so sprostymi otazkami. Ale ked som to prvykrat robil so svojou priatelkou bolo to bez pritomnosti rodicov a ucebnice biologie...

garfas

dobra poznamka ali to som mu este nevysvetlil snad tam nepojde nosom. Preboha chlape ked to pride budes vediet co robit ved su to ludske instinkty tak sa neboj sakra.

garfas

dik kacenka. Sak vies ale co napisat chlapovi (pise ze ma 18) ktoremu ked maminka nepride ukazat kam to ma strcit vypichne priatelke obidve oci a spravi ju hluchou kym najde spravnu dieru! A teraz si uvedomujem ze som mu nenapisal kde to hladat, takze ked uz ju vyzlecies tak medzi stehnami v ich hornej casti jak sa nohy spajaju do zadku (stehna a nohy by si mal poznat mas ich asi aj ty ) najdes taky maly organ umiestneny severojuznym smerom a v jeho spodnej casti je dierka odborne zvana vagina kam sa strka muzsky pohlavny organ. ps: je to medzi malou mocovou dierkou a ritnym otvorom pls nepomyl si to!