HPV virusy u muza

modracik

Virusu HPV sa da zbavit prirodnymi doplnkami vyzivy,len je to na dlhšiu dobu.Moj syn s manzelkou su toho svedkom,trvalo to tristvrte roka,kym boli vysledky u oboch dobre.Teraz uz len sem tam preventivne pre svoje zdravie nejaky vyzivovy doplnok.samozrejme, plati sa za produkty, ale ucinky sa dostavia..../viac cez meil,ak chcete/

Heidi 77

Dnes som dostala vysledky mam HPV Pred tým než mi brali stery u gynekóloga má oboznámil o injekciach na tento vírus ktoré sa dávajú už 14 ročným dievčatam proti rakovine kecala maternice nemám žiadne prejavy HPV ale kúpila som si tie injekcie vravel aj keď budem nakazena tak to potlacime vírus HPV ale ja vôbec nemám potuchy ako sa toho zbaviť nie len potlacit... Existuje niečo ? Mám priateľa ten nemá žiadne prejavy zatiaľ dúfam ani nebude vie o tom má problém že má združené uzlyny pri penise na stranách a boli ho to ... Je mi to ľúto mal by ísť aj on na testy ?ak u mna je to iste a ako prebieha liečba Ďakujem

jak-na-to

Jak liecit hpv ..mal som to viac jak rok mechanicky octranoval a daval vsetko co doktory predpisovali ..nic nezaberalo pomenil som aj 3 doktorov a stale sa to zjavovalo. Pomohlo mi ked som zacal brat 1gram vytaminu C a hpv oblast potierat nasytenim slanim roztokom ..v slanej vode vyrus neprezije po mesiaci vsetko zmyzlo a stale berem Ccko len 500mg viac sa to nevratilo - stalo to vsetko asi 15 eu oproti tomu roku trapenia chodenia po doktoroch a nesexovania + okolo120 eu ...ak to po mesuaci nezmyzne vklude treba zvysit davku votaminu C aj na 2g. Ale + ktomu rajcinu aby sa ccko co najviac drzalo v tele

RNG

Polyoxidonium je synteticka droga na zvysovanie imunity, vytazena z bakterie bacilus polymixa a makromolekularnych plastickych latok.
Ako taka ma sice imunomodulacny efekt, ale zaroven postupner zamoruje telo, najma ladviny.
Preto by som ju nepouzival dlhodobo, tak ako to potrebuju ludia s nizkou viralnou ci inou imunitou.
Na to su vhodnejsie potravinove doplnky s podobnymi finalnymi ucinkami.

gino231

ahojte vsetci co sa tyka hpv a kondilomov capol som to pred dvoma rokmi neda sa toho tak lahko zbavit mam stalu partneku ona nema nic cize vec imunity avsak neverim uz lekarom ti sracky co kecaju nevia sami si dat radi zral som pol roka tabletky na imunitu a proti imunodeficite je to chobotina prveho rangu mam to stale jedine co pomaha je mechanicke odstranenie alebo vypalenie dusikom ci kzselinov mliecnov prenieslo sa mi to aj ku konecniku proste je to virus a u kazdeho su priznaky a nakaza ina silnesia ci slabsia vecou imunity co je pravda teda telo sa ako tak brani avsak kopletna obrana urcite neni vo zvyseni odolnosti proti virom vyskusal som tablety dusik kyselinu mravciu podporu imunity idem este vyskusat silverex ale pochybujem toto vsetko ta zbavi hpv len docasne a to len na povrchu koze ale virus mas v sebe dopocul som sa ze na ruskej univerzite vyvynuli polyoxidonium inekcie multyfunkcna zbran po jednej kure zaruceny dlhodoby vysledok nakolko po kure by malo byt telo ciste a to myslim doslova rusaci su experti na taketo veci da sa to objednat u doktora neni to lacne jeto novinka sem to doslo nedavno ale dufam ze mi to pomoze v pripade otazok a vymeny skusenosti napiste na moj mail nevesajte hlavu a hlavne nestriedajte zeny hpv kupite skorej od starsej jak od mladej logicky mlada ma silnu imunitu stara nie a chobotina dalsia ze to prenasaju muzi kupil som to od zeny lebo nejsom buzna

RNG

Nua uz dokazali skodlivost virusov hpv aj u muzov vo forme rakoviny hrdla. Je to zriedkavejsie, ale nasli aj muzom typycke kondylomy aj v hrdle, nielen na genitaliach
Ako som povedal uz mnohokrat, najlepsia obrana je utok, treba si zvysovat viralnu imunitu, lebo tie virusy ked ich dostaneme sa zdrzuju hocikde v tele, nie len v condylomach. A zostanu v tele casto po cely zivot a skodia aj vnutorne, tam kde to nie je vidiet.
To plati aj na rozne ine virusy, ktore mame v tere cely zivot

Najčítanejšie články