Do kolkych rokov rastu prsia?

....klop

Je to asi individuálne... kamarátka má 15 a už ich má plne vyvinuté aspon sudica podla toho že má trojky... ja mam 16 a som skoro plocha... a pritom v rodine mame zhruba dvojky trojky...chce to cas... hlavne sa nestreujte kvoli chalanom. Ja som napr dost sihtla a aj mi vadi ake ich mam male ale mojmu chalanovi sa aboslutne pacia a ani nechce vacie... lbeo vvrvai ze mne by sa ani vacie nheodili.... ak ste stihle a dorbne tak by to aj tak vyzeralo smiesne..

Simusa6661

Neviem preco vam to robi taki problem.
Sama mam problemi.
Mam 10,a moja velkost pŕs je asi 10mm.
Nemam podprsenku a navise neviem co mam robit lebo po mne spoluziaci furd pokukuju!

Lusianka :P

No tak baby kks vy mate inakšiéé komplexiii ja mam 14 mam maléé prsia výšku máám okolo 160 som stihluuunka a prsia to jak vypadaaaam šak čo mate komplexiii chalan ktoréému ide len o váááš zovnajšok je na dve vecii na pixu a naniiič a menšie prsia su pevnejšie a krajšie ako nejake extra velke ktoré su neskor ovysnute a newem akééé budte radii že mááte to čo mááte moja babka mamča majúú velke prsia ja máám maléé a nejdem sa koli tomu zabiť a ešte jedna vec neradíím použíívať vypchácvky ak tak radšej trošku vystuženúúú podprsenku mojej kamke sa to nevyplatiloo ked jej chalan našel v podprde vypcháávky chalanom sa hnusííí ked sa pretvarujeme máááme byť peknéé prirodzenéé mile haluznééé žiadny vzovnááájšok ich nezaúúújma a ak hej nestoja zatooo ...PS nemajte stresii ste krasnéé takéé akéé ste ...:P

kajuška

caute baby ... mam taky mensi problem ze zňo nedlho budem mat 12 a nemam ziadne prsia pri to vsetky spoluziacky maju prsia ! :o(( som z toho zrutena neviem co mam robit .. nemam este kramy hadam mi do nich narastuu .. baby prosim pomozte mi ... piste na 04kajqa24@azet.sk dakujem !

lulumba12

sice damian ma pravdu - rastu a ubudaju s hmotnostou, takze pocas zivota moze mat zena prsia v kazdej velkosti :)