sex s 16-kou

Príspevok v téme: sex s 16-kou
jozo

Ahojte.Potreboval by som radu..Mam pritelku ktora ma 16 rokov (panna )a stale ked sme spolu ma drazdi..zabava sa s mojim telom ale hlavne penisom ale ked zacnem ja nieco podnikat tak mi ruku odhodi prec...som z nej hrozne nadrzany a neviem co mam robit aby sme sa spolu vyspali alebo aby s tym proste prestala bo ma nazhavy a potom nic..som z toho iba nervozny..ja mam 19 ..dik

mi$ko

no 16ky su mrsky...
hraju su na sexymrchy a ked uz k dacomu ma dojst tak polovica z nich radsej konci...
ale tak pozname aj vynimky...omg...

aky som rad ze mam o 3r starsiu holku ;-)

marek.xx2

hm ludia ja mam 17 a moja priatelka ma 16 a sex sme mali uz asi 50x proste ak to chce ona aj vi tak vam to vide a ak ne tak bude problem u jedneho z vas

ewcucu

ale je to divne trocha nie??? neviem skor ja som vzdy ta co sa az neskor odvazi zacat s nejakymi hrami alebo som trocha pozadu :P no neviem...je to divne mal by si sa s nou o tom porozpravat

aha. . . .

finch...
nehovorim ze ho len obchytkavam a potom ze dovidenia...ved on robi to iste mne...nemusi sa vsetko skoncit sexom...

aha. . . .

ja mam ties skoro 16 a moj priatel ma 19 a u nas je to vacsinou take obojstranne...obaja sa drazdime trochu ale sex sme este nemali...nikdy sa mi nestazoval zeby bol z toho nejaky frustrovany alebo co skor naopak..sa mi zda ze ho to bavi...

moniqa87

normalne jej povedz, ze nech sa v tom radsej trocha kroti, lebo ty mas s tym strasny problem ked ta vzrusi a potom ti uz nic nedovoli, normalne sa o tom porozpravajte a aj o tom ako a kedy si predstavuje prvy styk, snad sa to vyriesi, drzim palec
finch, myslim, ze aj mnohe zeny to dokazu pochopit, ze je lepsie nic ako takto drazdit a nedokoncit