partner je hlupejsi a menej intelignetny

Príspevok v téme: partner je hlupejsi a menej intelignetny
wowo

Je to hrozne.Mam priatela moc rada ma vysoku prakticku intelignciu.Ale ako sa bavim o teme ako je: veda, umenie spolocenska situacia, politika, hoci co,,nic nevie,skoro nic v zivote neprecital, nebol nikdy v divadle,v zahranici,v prirode, na horach, na dovolenke , je v kolektive udrzbarov.Vtipy ma z netu.Pytate sa preco som s nim,lebo je taky dobry.....ano to je srdcom, ale nestiha ma v rozhovore.Nehram sa na ziadnu intelektualku. Mate skusenost taku s manzelom? mam s nim byt?Vydat sa za neho? Mate manzelov co nestihaju sa bavit?vraj sa ludia bavia v manzelstve a pri detoch len o praktickych veciach..je to tak? ako to u Vas vypada?

selma

chlapi su prakticky zalozeni, kvakat o blbostiach mozes s niekym koho to bavi,vaz si ze je prakticky, niekto musi aj zarabat

dada23

Ja to celkom nechapem. Tak potom ako ste sa zoznamili? Cim ta zaujal na zaciatku, ked nemate spolocne temy? Myslim si, ze takyto vztah nema vyznam... skor ci neskor by si mu to zacala vycitat a trpel by. Kazdy je nejaky, s tym sa nic neda robit a ani zmenit. Ak ti to prekaza teraz, bude ti aj o desat rokov... a trápiť sa bude on.

karla1

podla mna nezalezi na tom aku ma partner skolu.....nezalezi na tom co si v skole alebo cim si v skole ale na tom cim si v zivote,nie? je mnozstvo ludi ktori majunajlepsie skoly,vedia sa bavit na kdejake temy-umenie a spol. ale vo svojom vnutri nie su dobri
ja mam kamarata ktory je vyuceny za stolara a ked si s nim pisem tak tiez ostaqvam niekedy vyvalena kde vsade sa da spravit chyba ale je to super chalan.je mily,dobry,ochotny,hoci ma iba 19 tak sa stara o svoju rodinu pretoze musel zastupit otca ktory tu uz nie je,je nanho vzdy spolajhnutie a najmä sa s nim dokaze clovek zabavit a ma viac rozumu ako niektori moji spoluziaci na gympli

deeee

Nechapem preco tu pises o IQ? Niekto moze mat iq aj 160 a ako clovek je v beznom zivote nepouzitelny a niekto ma 90 a moze byt uzasnym clovekom. Ty si si vyberala partnera podla iq? Do kelu.....ked on nerozobera filozoficke otazky a nezaujima sa o umenie...to sa uz nezmeni...takze ked ti to tak moc vadi, tak doporucujem rozchod, alebo sa budes musiet zmierit s tym, ze mas vedla seba cloveka, ktory ta miluje a pises, ze je dobry.Rozmyslaj srdieckom, najma

[zruseny12]

WOWO,NO MUSIM NAPISAT,ze som ani necitala zo zaciatku Tvoj prispevok,lebo sa mi zdal dost zbytocny,ale ked som si to precitala,tak Ti musim napisat.Myslim si,ze este ked sa nevie bavit s Tebou na urcite temi,ze to este nic neznamena,a nemusi byt hlupy.Ved kazdy je iny a kazdeho zaujima nieco ine.Aj on by mohol od Teba vyzadovat rozhovor v svojom obore,a zvladla by si to?Tak tak sa pozeraj na to.Inak ked ma dobre srdce,tak to musi byt ok,aj u nas je to takto,ja som viac ukecana ako druh...ale to su taky ludia ktory nemusia vela rozpravat...im to nechyba...najlepsie Ty vies ci si ho mas zobrat za manzela, alebo nie.Ty musis sama posudit.Prajem Ti vela stastia.Len aby si potom nenetrafila na chlapa,kde nebudes moct ani usta otvorit/neber to v zlom/,ale ked je dobry z dobrym srdcom,co Ti ku stastiu chyba?

jaj

mila wowa,dolezite je ci svojho partnera lubis a si stastna,to ze nema prehlad ta mozno stve,ale ak ho lubis,tak by si sa mala snazit nad to preniest a vazit si to,ze je k tebe dobry a ine dobre stranky...ver mi viem zo svojich vlastnych skusenosti,ze nie je lahke najst partnera s kt.budes na 100% spokojna,vsteci vieme ze taky nie je nikto.Ja som svojho partnera opustila a tiez mi na nom vadilo,ze nie je moc inteligentny...teraz moj partner kt.mam je sice inteligentny,ale zatial nemozme prist k tej stastnej harmonii kt.som mala so svojim byvalym...takze ak ho lubis,prestan sa trapit,ze nema rozhlad ber to s nadhladom a uzivaj si co mas :)))

wowo

ano mate pravdu.Moc lutujem ze som napisala ze je hlupejsi ale vtedy som som bola velmi na nahnevana tak som si to tu na nete vybila zlost.Do tvare mu to nikdy nehovorim, a ani si to az tak nemyslim.Je instalater, ale kupodivu iq testy mu dopadli na 130.len skutocne nema ziadny prehlad.Musim sa vyvarovat byt k nemu ironicka ked nieco nevie, chce to trpezlivost.dik za prispevky

majka_

Mila WOWO, moj pohlad na vec je asi taky, ze najdolezitejsie na partnerovi je, aby mal dobre srdiecko, bol starostlivy, nebol agresivny a arogantny a lubil ma. Ja studujem teraz na VS, partnera este nemam (a ani som nemala) a cakam na toho vhodneho. Samozrejme, cakam, ze bude mat aspon maturitu, lebo ta bude nevyhnutna v buducnosti (i ked teraz ju niektori este nemaju), ale v pripade, ze si ju bude pocas nasho vztahu este len chciet urobit, tak mi to vadit nebude. Ved sa bude aspon snazit... a ja si snahu cenim. A ak by sa rozhodol pre VS alebo na nej uz studoval? Ved to je len velke + pre neho. Pozri sa... aj kebyze som sa rozpravala s neviem akym nevzdelanym clovekom, tak vzdy sa najdu temy, na ktore sa mozeme porozpravat a aj aktivity, ktore mozeme spolu robit. No prepac, ale kebyze moj partner o mne pisal to, co pises ty o svojom (ze je hlupy a tak...), v tu ranu by som sa na neho vykaslala, lebo je to ponizujuce a ublizuje to. A co, ze nechce ist do divadla a operu povazuje za skrekot? Ved nie kazdemu sa to moze pacit. Ved ak chces, aby mal bohatsiu slovnu zasobu alebo co, tak mu zabezpec knihu o tom, co ho bavi (bavi ho elektrika alebo nieco take? no zozen mu knihu o tejto oblasti...). Nevie vybavovat veci na uradoch? Tak si najdi nejaku zamienku, aby isiel s tebou a obkukaval... Najlahsie je povedat, ze on nic nevie, je hlupy a pod. A taka ze vacsia snaha z tvojej strany? Ved ty ho chces zmenit...