krachol mi vztah

Príspevok v téme: krachol mi vztah
sophia

spoznala som jedneho super cloveka. myslim, ze v zivote som si s nikym tak fajn nerozumela ako s nim. mame podobne nazory a ciele. ukazal mi, co je laska a dal mi pocit byt milovana.. lubim toho cloveka, no pred par dnami sme sa rozisli - nerozumieme si v posteli... on ma nevie uspokojit, pricom sme skusali tisic patstvo poloh, no ja som mu nepovedala, ze to nevie. myslim, ze by som ho ranila. jeho problem je, ze sa rychlo spravi. a druhy, ze nic neciti, ked je vo mne....
podla mna je strasne, ked najdete cloveka s kt. si fajn rozumiete, no v posteli to neklape...
myslite, ze sa to moze zlepsit?

majo23

daj si do google.je to take stare indicke sex cvicenie.je do zaujimave a su tam dychove cvicenia na oddialenie erekcie.ak ho ozaj tak lubis ja by som to este skusil nenapravi sa to hned a mozno skuste si precitat celu tantru naozaj skvela filozofia ako sa sexualna zblizovat a zspokojovat:-))

sophia

ikona- citim vzrusenie... no my sme sa o tom nerozpravali.ja som chcela, on nechcel, tak sme sa posekali... no povedali sme si, ze sa musime o tom bavit, no mne je to trapne.. a este aj v cudzom jazyku.niekedy je to tazke povedat po slovensky, nie to este v cudzej reci... on mi povedal, co ma rad, ja sa to snazim robit.... a fakt nechcem byt vulgarna, ale robile sme to fakt vsade- na stole, v kuchyni,pracke... nechcem o neho prist...

sophia

majo- a to je co prsne? ja toho cloveka lubim. no neviem, ci ma zmysel to takto este kvazi znasilnovat?
zajtra idem za nim, sice o tom este nevie, ale su telefony.
myslim, casto nanho a pytam sa preco? preco to je tak a nie inak?
potrebujem pomoct...

ikona

nechapem ako sa spravil a nic necitil? a ty aspon trosku citis vzrusenie ak si spolu ale cisto len mechaniku?sup tam sup von?no a co sa tyka zivotne stylu? ano, moze to byt sposobene aj tym vsetko co si opisala ma negativny vplyv na erekciu. Skuste skocit obidvaja za sexuologom. ako ste na tom s komunikaciou o sexe vsetko si hovorite? lebo ja som mala priatela s ktorym som o tom nekomunikovala proste mi to pripadalo take trapne ale teraz mam priatela a komunikujeme o vsetkom a je to super. a este som zabudla dodat, ze s tym predoslym priatelom to nebolo nic moc ale bola to aj moja chyba.jak sme spolu zacali sex. zit tak ta vasen nejak zo mna vyprchala

ikona

stalo sa mu to raz, povedal, ze ju mal rad, dokazal sa spravit, ale nic necitil.. moze to byt aj sposobom zivota-- party, alkohol, fajcenie,stres a podobne? mam ho poslat k doktorovi

sophia

ikona - rozum vravi, ze to nepojde, no srdce nieco ine... toho cloveka lubim, nikdy som tak v zivote nikoho nelubila ako jeho...no jasne, ze sex je dolezity prenho aj pre mna, no nemala som vela sexual. parterov, momentalne pre mna znamena viac zaspavat s niekym v objati a zobudit sa tak ako sex..

ikona

sama vidis, ze je to mozne, ze si proste nesadnete po sexul. stranke. Podla mna je sex vo vztahu dolezity, lebo skor ci neskor by si zacala vyhladavat partnera, ktory by ta uspokojil. alebo este skus sa s nim o tom porozpravat, skuste aj nejake pomocky ak vobec este mas volu to skusat, lebo urcite to sklamanie bo sexe nie je prijemne..