Meska mi uz 60 dni

Príspevok v téme: Meska mi uz 60 dni
keylla

Caute baby,
viete mi niekto poradit... Uz 60 dni som menstruaciu nedostala.. Tehotna nie som urcite. V juni som priletela do USA, potom som menstruaciu mala normalnu. V koncom jula som letela na Floridu. Viem, ze meskanie moze byt sposobene zmenou prostredia, casovym pasmom, inou stravou. Ale je normalne, ak mi meska 60 dni? Vahu mam stale priblizne rovnaku...
Dakujem, kocky, za kazdu radu..

fifa

Ahoj, no každej je lepšie ked to nemá.Ale je to prirodzený ľudský cyklus ktorý by mal nastať v každom zdravom ženskom tele.A ak nenastane tak je v tom nejaký háčik(tehotenstvo,fyz.únava,stres,citróny)a milión dálších iných dôvodov.Zdravá žena má mať menzes.Ak si poistená, preplatí to poisťovńa, ak nie myslím že tó ide do 500sk.No stoja ti tie prachy fakt za to?

keylla

Myslite, ze by som mala navstivit lekara? Je to velmi drahe a kedze nemam ziadne ine problemy... Myslim, ze by to boli zbytocne vyhodene peniaze.. Ved mne je praticky lepsie, ked to nemam;)

aťa

Keylla, dostala som injekciu na vyvolanie, potom druhú a nič.Následne mi lekárka nasadila hormonálne lieky, vybrala som 10 tabletiek a tie zaúčinkovali....