IN.ko

kikiii

AHOJTE NECITA NIEKTO Z VAS CASOPIS BRAVO A NEVIE MI POVEDAT CI V CISLE 1 NEBOLO NIECO A FILME SUMRAK ALEBO ROBERTOVI PATTINSONOVI ALEBO KRISTEN STEWART???????????????

sonka

madison... ale vieš koľko je tém, kde sa začne tu a skončí neikde úplne inde? Ja som sem písala príspevok o IN - ku, no potom som napísala, že IN neznášam a mám radšej zdravie, emmu, evu, Well ness magazín. Bežne sem píšu príspevky, že čítajú radšej emmu, evu a pod. Prečo by aj nie, keď niekto napíše k téme - že IN rád nečíta, tak je vhodné uviesť niečo, čo číta rád.

madison

ja soim citala asi zo cca tri prispevky v ktorom bolo spominane toto dvojcislie.na jan a feb. .....a myslela som si ze tu pisete o IN.KUUU,, VED TO JE NAZOV TEMY NIE ? no... a to well to nepoznam .. ani som o tom nepocula som si myslela ze to nieco znamena .. :D lebo sonka pisala .. a spominala tam well .. tak som si myslela ze nieco zn. to well ako skratka chapes ??? ako napr. nwm .. :D a myslela som si ze je rec o INKUU ... tak tu kecajte o inku ,, ked je toto zalozene aby ste tu rozoberali inko a ne well

machulka006

madison - asi hovoríš o inom časopise, pretože WELLness stojí 39 Sk, teda toto dvojčíslie stálo 39 Sk...Naozaj vyšlo dvojčíslie december-janurát - v sobotu som ho kupovala, práve ho mám pred sebou... :)
a ako pozerám tak pozerám...prvé stránky sú obsah a potom článok a zdravej životospráve - konkrétne o cvikle :)
takže žiaden bulvár...
asi si sa pomýlila, to sa stáva... :)

madison

ze neni bulvar??? tak tie prve stranky .. to vsetko su same klebety pre boha ... asi ze viem ked som si to kupovala 2r.a decembrove cislo .. vy slo v decembri .. a v januari teraz jak mohlo vyst aj na december a januar>?>? ja som si teraz v jan .. nove nekupila .. lebo 55 sk za to nedam ... vsetko si viem najst na ineternete.. dakedy sa to este dalo 45 sk.. ale teraz.. no nech sa nehnevaju .. !!

sonka

machulka006... ja som to aktuálne dvojčíslie dostala na Vianoce a zdá sa mi byť veľmi dobré. Rozmýšľam, že si well aj predplatím, keď už kupujem každé číslo a pri predplatnom by som ušetrila. Tak len čítaj, je tam toho až až. :)

sonka

madison... nič v zlom, ale blbosti tu hovoríš ty, pretože vidno, že o tom časopise vieš málo. Vo všeobecnosti sa označuje ako mesačník, ale stane sa, že niekedy vyjde jedno číslo i na 2 mesiace (ako konkrétne teraz aktuálne číslo je na december a január), takže sú zaujímavosti v terajšom decembrovo - januárovom vydaní (nie len v januárovom ako to uvádzaš vo svojom príspevku). Navyše v tomto magazíne nenájdeš žiadny bulvár (ešte, že tak), pretože je to časopis čisto o životnom štýle, správnej životospráve, zdraví a kráse. Či je to drahé, tak to vidí každý inak, pre mňa osobne well drahý nie je určite. Myslím si, že takú sumu stojí dať za rad toľkých zaujímavých informácii, kt. si tam nájdem, pre mňa je tento časopis zaujímavý, najviac oceňujem, že v ňom nie je bulvár a tie naše ,,slávne osobnosti´´.