Opilca - nepomáha

jessiex

Ahoj, kup si zosvetlovac na vlasy a postupuj podla pokynov v tych pribakenych informaciach, bude ta ro trosku palit ale to prezijes, nehas posobit asi tak dve-tri minuty a vysledok sa dostavi.;) opakuj to cca raz ci dvakrat do tyzdna

Bitch

Používam opilcu dosť dlho jednoducho natrieš a po 3-6min. Zošúchaš ruskov tie chlpy alebo uterakom , stierka je úplne nanič :)

Iveta Michael

hassy...žiletka nikdy neoholí tak hladko ako WEET a okrem toho aj holenie podporuje rýchly rast chĺpkov...preto sa muži holia takmer každý deň :-)

Iveta Michael

Opilca je podradný depilač.krém odporúčam používať WEET novinku, má fialový obal a obsahuje aj aloe vera a účinok má skvelý,depiluje na hladko! Už po 5-10 min.sa môže odstrániť a potom umytú pokožku treba ošetriť ešte nejakým olejčekom z aloe vera čo sa používa po depilácii.

cappy_

opilca je fakt na nic....ale jeden weet naozaj funguje uz po 10 minutach na nohach...ma taky doialova obal a stoji 4 eura v tescu...viem ze je s aloe vera...a okrem neho uz zaidnde iny depilacny krem...a dokonca zabera aj na inych miestach..ten fakt odporucujem

tadidadida

ten depilačny krem je oničom ani mne to nepomáha vobec .....najlepšie je pre mňa bolo sa oholiť frajerovou ziletkou bola somhladko oholena a bez podraždeni

natalik

caute, ja som mala opilcu raz, skoda penazi, na nohach su silnejsie chlpky, tak tam sa len holim, aj v podpazusi, ale minule som si kupila v DM depil krem balea, nejaky s ovocim....a ten pouzivam na ruky, neznasam v lete chlpky na rukach, a tam je super, staci 10 min a nedrazdi :-)

PCH

podla mojho nazoru je nie je opilca velmi stastnym riesenim.ja som to pouzila na nohy a brucho,nechala som to posobit,zotrela stierkou,ale zobralo mi to le kazdy 10.-ty chlpok.ale teraz som mala este trosicku v tube,a na bruskach prstov amm take jemne tak som to skusila tam,a uz asi 5 dni tam nic nie je vidno,takze to je asi dobre na take nie casto holene miesta,ale na take nohy,ktore si holim aj 2x do tyzdna-to asi nie.a smrdi to dost.

sobotaa

je to depilacny krem, ktory ked nanesies na pokozku a nechas posobit, tak ti "vyzerie" chlpy presne nad povrchom akoze oddeli od korienka a ty si to len das stierkou dole.