Pachnuci vytok z pupka a pasovite palenie okolo pupka

Príspevok v téme: Pachnuci vytok z pupka a pasovite palenie okolo pupka
nina765

Ahojte, ma niekto skusenosti z pachnucim vytokom z pupka (nevyteka sam, len ked si ho vytieram) a pasovitym palenim v oblasti pupka? Nemoze ist o nejaku infekciu, pripadne chorobu criev (napr. celiakiu, prip. alergiu na mlieko)? Boli to stale, je to neprijemne a niekedy mam pocit, ako by som citila zapach v tele, napr. ked sa nadychnem. Ako keby sa mi tam nieco kvasilo. Bola som na gastro vysetreni, vysledky boli ok, bola som aj na oper. slep. creva, na laparoskopii, ale nic mi nezistili. Mam to uz zopar rokov a zacinam byt zufala, je to dost neprijemne. Dakujem vsetkym za odpovede. Nina

vecernica

AHoj,ide o vaznejsiu vec.Je to sice zridekave, ale moze sa taktiez jednat o endometriozu ,mimomaternicovu. Zvlast ak mas v poriadku ako sa zda zalezitosti okolo brusnej dutiny.Navstiv kvalitneho gynekologa.Mnohi su dost v tejto oblasti este neskuseny Pretoze ide o zridekavu formu endometriozy a nestretli sa s tym v praxy.Ide o to ze vymetky manetruacneho tkaniva sa mozu uchytit aj v pupku.Tato endometrioza v pupku sa vyskytuje snad jednej z 10.tisic diagnostikovanych endometrioz.Cele bolenie pasovite, moze byt sposobene loziskom endometriotickeho tkaniva vo vazoch pod pupkom, alebo na brusnych stenach.Hladaj odborne pracovisko kde sa zaoberaju endometiozov.Pozri pracoviska na nete.
Alergia atd, urcite nie.Akurat este pasovito boli pankreas.Ale na 90 percent typujem endometriozu.trakze nedaj sa odbyt, u gynekologa.Da sa to potom riesit, liekmi ,alebo operacne mikrochir.