Svrbenie na povrchu

lenuliatko

ale vies co poradim ti stranku -odkaz odstránený- a v lavej liste si daj hned prve plesne a infekcie pohlavnych organov najdes tam toho viacej

lenuliatko

dobry je GYNO-PEVARYL(159sk),CANDIBENE(49sk)na predpis asi je to neviem isto,skus sa opytat.ale aj canesten je dobry.ale ak to nie je na vo vnutri tak staci krem ale ja by som povedala ze ak je to z liekov urcite to ide z vnutra takze dobre su cipky.fakt velmi rychlo pomahaju a este JENAMAZOL

b.

mozno mas alergiu na praci prasok, alebo nosis moc uzske rigle co ta moze drazdit skus si dat pohov chvilu sa nehol a hlavne sa umyvaj tam dole len vodou

lˇuba

Niekedy sa to po antibiotikách stáva,kúp si v lekárni Candibene krém stojí okolo 50 Sk.Malo by ti to určite pomôcť.Nabudúce nech ti s atibiotikami vypíše lekár.Stáva sa to totiž dosť často.

anjelik

aj aj to mavam niekedy, ale po case to prejde a potom sa zasa objavi.bola som u gynekologa a vtej nervozite som to zabudla spomenut...ale ak si este nebola u gynekologa, tak by si mala.Nie je to az take zle, ja som pred tym bola uplne na nervy, ale prezila som .