ako sa mam zbavit myslienok na byvaleho

myska

no som z toho zmatena, neviem co mam robit...rozpravala som sa s byvalym a skoro ma porazilo ked mi povedal ze aj on mysli na mna:)...teraz uz fakt neviem co mam robit..ale terajsi vztah nechcem rozbit, no zaroven ma laka ten stary vztah..co teraz?

tak isto

ahoj, aj ja niekedy myslím na svojho bývalého, dokonca aj na jedného kamaráta hoci som už vydatá a mám skvelého manžela.proste ich mám v hlave a ... s tým nič nenarobím, nemyslím si, že je to tým, že by som s nimi v danej chvíli chcela byť, len spomínam, aké to bolo a ... ale teraz mi je lepšie . ))

Ucitel

Ahoj myska.
Každý problém má aj svoju príčinu.
V tvojom prípade ide o Psych. záležitost.
Dôležité je či len pri sexe myslíš na svojho ,,bývalého" alebo aj inokedy si to uvedomuješ?
pri sexe to môže byť pre to,že teraz máš oveľa lepší vzťah a sex a preto myslíš na svojho bývalého aké to bolo keď si trpela.a teraz si šťastná.
Možno aj to že teraz si šťastná ale len jedna maličkosť alebo vec Ti chýba a to si robila len s bývalím.
Je to otázka psychiky.
Keď chceš od poveď musíš ju hľadať.
Poradil by som Ti psychologčku poznám jednu.
kontakt na Mňa:Samotar3@azet.sk

jaja

hlavne to terajšiemu nehovor. možno ešte nemáš doriešené city s bývalým v sebe... ver mi chce to čas, alebo hľadáš niečo iné ako máš teraz??