zmensenie prs zo zdravotnych dovodov

sleepers

No ak chcete zmensit prsia zo zdravotnych dovodov treba sa odstahovat do Prahy, ak tam pracujete aj ako cudzink bez trvaleho pobytu zmensia prsia......sestrin pripad, nemocnica Motole....Slovensko este v tomto nevyzrelo

sleepers

No ak chcete zmensit prsia zo zdravotnych dovodov treba sa odstahovat do Prahy, ak tam pracujete aj ako cudzink bez trvaleho pobytu zmensia prsia......sestrin pripad, nemocnica Motole....Slovensko este v tomto nevyzrelo

xxxxxxxxxxxx

no neviem ci to bude lahka cesta si to vybavit zo zdravotnych dovodov. Mne to zamietla pani doktorka s odovodnenim ze ona zadarmo to robit nebude. Vystavila ma aj neprijemnej situacii pri vybavovani. Bola som koli tomu v statnej nemocnici v kosiciach. Mam zdeformovane plecia aj chrbticu, ju to nezaujimalo. Bola arogantna prisla pomerala povedala vyberte si pozicku dnes ju daju hocikomu vraj to nieje vela tych 1200 eur...a odisla za toto nase stretnutie este zinkasovala 17 eur. Uplne ma znechutila. Ja mam velkost 80F...no ale povedala som si ze uz ked som tolke roky vydrzala, tak vydrzim este tych par rokov..povedala som si ze az po babatku pojdem na nejaku sukromnu kliniku. uz to u mna nema vyznam ked mi taha na triciatku a este nemam babo. bolo by to zbytocne lebo po kojeni ci pribrati by tie prsia nevyzerali asi pekne. tak si pockam...

veroniciak

Dobry den, tiež uvažujem nad operaciou už veľmi dlo pretože mam 162cm a 75G ba dokonca už aj z tej mi začínaju vyliezať, je pravda že nie som najštihlejšia okolo 65kg ...prsia mi začali rasť asi v 12tich rokoch a teraz ked mam 24 a mávam skoro denne migreny, no lekari mi tvrdili že z antikoncepcie-vysadila som tabletky pred 3 rokmi ale migreny neprestali...a chrbtica ma bolieva tiež často.čítala som príspevky o zmenšení a o skusenostiach, no troška sa toho bojíma, niesom ešte celkom rozhodnuta. Aby sa nahodou niečo nepokazilo. Nemám radšej počkať po deťoch/kojeni?ake mate skusenosti? Dakujem

dia78

zuza1108
Zuzka, ak možem, chcela by som sa skontaktovat´ cez mail. Mám bolesti chrbtice pár rokov a obstreky u ortopéda...niečo hrozné..dnes som bola bola v poistovni..no pani sama nevedela čo a ako?...ak je možné, prosím kontaktujte ma na diana.simonova@centrum.sk dakujem

anonym_282

zuzka,prosim Ta a to bola Tvoja neter v sukromnej nemocnici,alebo v statnej nemocnici?Jak som pochopila z nejakych prispevkov,tak Ti to preplatia iba v statnej nemocnici,aj ked to je zo zdravotnych dovodov.A to je v Bratislave iba v Ruzinove esteticko plasticka chirurgia statna.Ostatne co viem je sukromne.Dakujem

zuza1108

moja neter absolvovala pred rokom zmenšenie prsníkov v Banskej Bystrici. Ale pred samotnou operaciou musela absolvovať na neurologii, pár vyšetrení, ktoré sa týkali bolesti chrbtice. Vlastne táto pani doktorka dala odporúčanie na operáciu. Samotná operácia dopadla dobre. Finačne ju to nestálo nič. Všetko preplácala zdravotná poisťovňa, keďže išlo o zdravotné problémy.

layla

ahoj, ja zatial nemam nastastie nejake moc problemy, zatial ma len obcas bolieva chrbat,ale to sa urcite este objavi mozno aj zo dna na den. o tej operacii som citala aj ja to co ty, ja by som bola rada keby sa k tomu vyjadrili tie co to podstupili, a hlavne by ma zaujimalo ako sa to vybavuje zo zdravotnych dovodov. co na to treba a tak.

anonym_282

ahoj layla,tiez by som chcela ist na zmensenie prsnikov,ale vobec neviem ku komu.Mam 80D velkost,ale uz 5 rokov trpim bolestami krcnej chrbtice,a hrudnika,pichanie.Moja vyska je 158 cm,tiez som este nerodila.Vsimla som si,jak som surfovala po internet,ze vela doktorov robilo najprv v ustave lekarskej kozmetiky a potom sa osamostatnilo a odislo do sukromnych klinik.Co som citala operacia trva 3 az 4 hod.Planujem ist na operaciu az niekedy v sept,est musim nasetrit peniazky.Dufam,ze sa tu ozve viac ludi co uz maju po operaci.|Maj sa pekne