piercing v pupuku...

pentium

ze piercing v pupuku....:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
prawe som dostal zachvat smiechu:D na tomto webe sa vzdy tak pobavim......:D

ivak

PLS ODPOVEDZTE!!!cafte baby..ja som si dala piercing vcera...viem ze su tu niejkae rizika ale to pri vsetkom...som velmi rada neboli ma to ani necervena..len sa bojim aby nezacalo..viete mi porad niejaky prostriedok s cim by som si to mala cistit?pretoze ta zenska mi poradila 60%lieh z lekarne...lenze mn esa to nejako nesda..kujeeem

dwista

Ja mám tiež pierc a bola som sa informovať u lekára, aj v štúdiu a vraj to niš nerobí...iba ak by bol v spodnej časti pupku, je tu malé riziko...a kamarátka piercing má a je v 4mesiaci:)

aijky

Presne tak... tak ako jedna zena moze byt v styku od mala s mackami , kt. vydavanim toho hormonu ci co to je sposbuju neplodnost, otehotnie v pohode, ina ... ma toxoplaz..... a je neplodna , tak je to spiercingom da si ho 20milionov zien a ..z toho 3 miliony neotehotneju....preco??? neviem

gery

MIRKA ....TAK TO MA VELMI MRZI.... A AKO TI JU NARUSIL? TO TI NEPREPICHOL CEZ KOZU ALE CEZ ... CO? LEBO MOJA ZENA MA TIEZ PIERCING A DETI MAME

mirka28

Mám 28 rokov, piercing v pupku a ja som ostala neplodná. Nemôžem otehotnieť. Doktor mi povedal, že kvôli piercingu v pupku, ktorý mi narušil brušnú dutinu.

saida

Tak toto ...mam piercing ...som tehotna, moja kamaratka ma macku dostala toxoplazmozu a tehtna byt nemoze moj gyne ma vysmial ked som sa ho pytala na suvislost piercingu a plodnosti...kazdy ma svoj nazor jasne, ale tak ako piercing tak i milion dalsich faktrov vplyva na plondnost uplne rozdielne u tej ktorej zeny,... suhlasim s misel je to naozaj tak sto lekarov vedcov iny nazor na vec. A TO SAMPANSKE .... T STRIELA MILIOON ZIEN S PIERCINGOM A BEZ NEHO A DALEJ BUDE.

barbinka

misel: a ty nevieš čítať? myslím, že som to napísala dosť jasne: Ja som nevravela, že všetky neotehotnejú. práve vy ste mali šťastie a určite ešte neikoľko ich je. Ale vieš koľko je mladých báb (15 - 20 ročných), ktoré ešte zatiaľ ani nevedia, či sú plodné?

misel

tak neviem ci si zajtra neotvorime sampanske., ale jasne kazdy ma svojich vedcov jeden padesiat ktori tvrdia jedno a druhy opak