Lizanie ako predohra....

kajanka

ja som mala byvaleho s ktorym som chodila 7 mes. a ani jeden krat ma nevylizal, ale ja som mu to pusou robila!! a sme sa o tom casto rozpravali a ze nemoze najst odvahu, ze a boji ale brala som to v pohode...

jozinko

a ja mam chut stale lizat muslicku tej svojej,ale iba jej,ona mi to tiez rada lize,hra sa s nim a robi to vynikajuco,len nechce spermie do pusy

cica

je to dost cudne ja som sa este nestretla s chlapom,ktory by mi neochutnal jaskynku...ale problem je asi v suchosti a niekedy to nejde ani slinami...co tak pohrat sa s prstami...to je tiez uzasne...ak to chlap vie,a ten moj to vie se vsim...a este malinka pripomienka pre arcibiskupa-tiez som sa nestretla s babou,ktora to neurobi aj ked to nemusi?aj mne je niekedy na vracanie a dokoncim to ale aj tak je na vine chlap,lebo mi ho zasunie az do mandli...ale ked sa muz vie normalne spravat,tak to aj zene zacne chutit...

hiii

A co v takom pripade, ked chlap to od baby nevyzaduje, pritom ona by to rada robila? Mam taku skusenost, celkovo oralny sex je tabu, pritom ja by som sa nebranila:)

lolita22

myslim ze tu skor ide o to A NAS BY TO ZAUJIMALO? - ze on jej to nekce robit - ale ona mu to robí pusou??? TO sme sa nedozvedeli, keby sme sa dozvedeli, ze on to od nej kce a nerobi to jej - TAK BY SOM HO KOPLA vies kde, by sa z toho nespametal EGO jedno a ked to tak nie je tak ,,nic,, O:)