Chalan z netu - kúste mi poradit

Príspevok v téme: Chalan z netu - kúste mi poradit
777-tka

Ahojte mam takú menšiu dilemu...o čo ide?...Noo viem,že to budú možno niektorí hned odsudzovať,ani ja som ničomu takétomu neverila,že sa môže stať..teda ani neviem či sa niečo stalo..noo..spoznala som cez Pokec jedného chalana...bavili sme sa normálne(sú tam aj normalni ľudia:))a teraz je to možno niečo viac.../on je v zahraničí teraz/ a o čo mi ide?...noo už si nepíšeme cez Pokec-len si píšeme sms,voláme,skypujeme (uf keby som to mala platiť sa nedoplatím hehe..no,ale k veci...Chcela by som sa opýtať asi skôr chlapov-je možné aby to myslel vážne? teda,že ma má možno rád?..bo ja stále pochybujem,ale tak prečo by potom zabíjal čas takto,ked môže robiť aj niečo iné...míňal na mna prachy a tak...fakt neviem...skúste seriózne odpovede prosím vás...inak príde teraz vo februari domov tak sa stretneme...to len aby ste boli v obraze:)

Pipo69

v pohode, myslím že Ťa chce, teda ak Ťa videl na foto...lebo mal som jednu známosť cez pokec, ale neposlala mi fotku a ja jej ano. Mno a mali sme sa stretnúť a určili sme si čas a miesto. V poho som tam išiel a čakal som. A zrazu prišla ku mne taká príšera že mala asi 100 kg, hlava ako kibel, zuby ako koň, dala mi pusu a že ja som Lucia...a skoro ma tam na mieste vyjbalo. Tak som si s ňou išiel sadnuť a povedal som jej, že budeme len kamoši. Moj názor je...stretká cez pokec - to je sranda, ale vzťah by som si tak nikdy nezačal, teda pokial by som toho človeka nepoznal aspon rok.